"Pary młode ponad miarę" odcinek 5. Gabrysia i Piotrek - para o wyjątkowych zainteresowaniach. Jak wyglądają po ślubnej metamorfozie?

Czas na kolejnych bohaterów programu "Pary młode ponad miarę". Jakie kreacje ślubne dla Gabrysi i Piotrka wybrała Izabela Janachowska? Zobacz metamorfozę pary młodej z programu TVN Style!

Multimedia

"Pary młode ponad miarę" w niedziele o godz. 13:30 w TVN Style! - sprawdź program tv

W piątym odcinku programu “Pary młode ponad miarę” poznaliśmy Gabrysię i Piotrka. Para nie nudzi się w wolnym czasie - młodzi mają wiele nietuzinkowych zainteresowań. Czy tak kreatywnie podeszli również do tematu stylizacji ślubnych?

Metamorfoza Magdy i Grzegorza. Jaką suknię ślubną dla Magdy wybrała Izabela Janachowska?Zobacz więcej

Gabrysia jest ratownikiem medycznym w schronisku dla kobiet. Pracuje również w punkcie opatrunkowym przy kopalni. Piotrek z wykształcenia jest nauczycielem języka angielskiego, a obecnie pracuje jako kierowca autobusu miejskiego. Przyszłej pannie młodej marzyła się śnieżnobiała suknia i duża ilość tiulu, Piotrkowi tradycyjny garnitur.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Czy w programie także postawili na klasykę? Czy udało się Izie Janachowskiej namówić parę na odrobinę szaleństwa? Jakie elementy stroju sprawdzą się doskonale w przypadku kobiecej sylwetki typu kolumna, a jakie w męskiej sylwetce w kształcie literki A? Przy wyborze sukni pojawił się jeden szczególnie ważny dla Gabrysi głos. Jaką ostatecznie podjęli decyzję? Czy trafniejsze okazały się głosy starszego, czy młodszego pokolenia? Zobaczcie metamorfozy z programu!

Wzruszająca historia Roksany i Jacka. Suknia wybrana przez Izabelę Janachowską olśniła wszystkich!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×