Patryk Vega i Konrad Niewolski kręcą nowe filmy mimo epidemii koronawirusa! Środowisko filmowe zbulwersowane!

Patryk Vega i Konrad Niewolski nie podporządkowują się zaleceniom rządu. Mimo szerzącej się epidemii koronawirusa reżyserzy rozpoczęli zdjęcia do swoich nowych projektów. Środowisko filmowe jest tym zbulwersowane. Głos w sprawie zabrała już m.in. Karolina Korwin-Piotrowska i Borys Szyc.

Multimedia

Patryk Vega i Konrad Niewolski kręcą nowe filmy mimo epidemii koronawirusa!

Na nic zalecenia rządu o pozostanie w domach z powodu epidemii koronawirusa. Patryk Vega i Konrad Niewolski ostentacyjnie lekceważą zagrożenie i wkroczyli na plany swoich nowych produkcji. Patryk Vega, mimo zakazu zgromadzeń i mimo tego, że cała produkcja filmowa, ze względu na epidemie i dobro ludzi, stanęła w Polsce, kreci w Warszawie film. Zaczynam dostawać ja i kilku moich znajomych takie zdjęcia. To Pole Mokotowskie w Warszawie - dzisiaj około południa. Wcześniej zdjęcia były w Konstancinie – poinformowała w mediach społecznościowych Karolina Korwin-Piotrowska.

Post Karoliny Korwin-Piotrowskiej został udostępniony m.in. przez Borysa Szyca.

To mamy kwarantannę, czy niektórzy są ponad? A do tego są totalnie nieodpowiedzialni? – pytał Borys Szyc w relacji na swoim InstaStory.

Basia Kurdej-Szatan śpiewa i czyta bajki, a Qczaj pokazuje, jak ćwiczyć! Gwiazdy organizują czas sobie i innym w domuZobacz więcej

Do zaleceń rządu nie podporządkował się również Konrad Niewolski. Na planie jego najnowszego filmu pt. "Asymetria" pracuje m.in. Mikołaj Roznerski. Zapytany o to, dlaczego pomimo zaleceń rządu ws. niewychodzenia z domu, zdjęcia do jego najnowszego filmu wciąż trwają, Niewolski odparł:

bzdury i panika 😀👍😀 miłego siedzenia w domu 😀

Przypominamy, że stacje telewizyjne wstrzymały z powodu epidemii koronawirusa produkcje i emisję swoich największych hitów. Zamknięte są m.in. szkoły, uczelnie, kina i teatry. We wtorek 24.03) rząd wprowadził kolejne obostrzenia mające na celu zahamowanie rozprzestrzeniania się wirusa. Ograniczenia dotyczą m.in. zgromadzeń, określonych przypadków wychodzenia z domu czy komunikacji miejskiej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ola (gość)

  Nikt się nie bulwersuje tym że ludzie ida pracować na linię, do sklepu i na pocztę czy za kółko taxi??

  22.04.2020 09:07
 • romix (gość)

  Napierniczać głupków mandatami po 30 tysi

  25.03.2020 12:22
 • Elvi (gość)

  Wy te gnioty filmem nazywacie. A niech się zarazi . Nie będzie mi szkoda .

  25.03.2020 08:33
 • Do puchy z nim. (gość)

  Do paki to wsadzić!Będzie temat nst serii.VegaPaka

  25.03.2020 08:09
 • men (gość)

  a zamkanac go w ciupie niech przeczeka nie naraza Polakowna smierc

  25.03.2020 08:03
 • czarls

  Kolejni idioci, ktorych ignorancja i skrajna nieodpowiedzialnosc moze doprowadzic do tragedii innych, a na wzgledzie maja tylko wlasna dupe i pieniadze.

  24.03.2020 18:36
 • Jp (gość)

  Mam nadzieję ,że pan Vega zapłaci za potencjalne leczenie wszystkich którzy trafią do szpitala a najlepiej gdyby on sam to zrobił nie obciążając służby zdrowia .

  24.03.2020 17:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×