"Peaky Blinders". Rozpoczęły się prace nad 6. sezonem. Jest też smutna informacja. Co dalej z serialem?

"Peaky Blinders" to niezwykle popularny serial produkcji BBC, w Polsce dostępny za pośrednictwem Netfliksa. Niedawno wystartowały prace nad szóstą odsłoną serii. Sprawdźcie, co już wiadomo o dalszych losach produkcji!

Multimedia

"Peaky Blinders" - co dalej z serialem?

Twórcy serialu "Peaky Blinders" ogłosili rozpoczęcie prac nad szóstym sezonem produkcji. Niestety, jest też smutna informacja — szósta odsłona ma być jednocześnie ostatnią. Widać jednak małe światełko w tunelu — Steven Knight, twórca i scenarzysta serialu przyznał, że historia "będzie kontynuowana w innej formie". Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, jednak jego słowa pozwalają sądzić, że po szóstym sezonie wciąż będzie na co czekać.

Twórca serialu żałuje, że uśmiercił jedną z postaci. Historia mogła potoczyć się inaczej?Zobacz więcej

Wiadomość o zakończeniu "Peaky Blinders" na szóstym sezonie jest dosyć zaskakująca, ponieważ jeszcze w 2019 roku sam Steven Knight — w rozmowie z "Entertainment Weekly" — twierdził, że serial dotrwa do siódmego sezonu.

Na tak drastyczną zmianę planów wpłynęła najpewniej pandemia koronawirusa i spowodowane nią roczne opóźnienie w pracach nad serialem. Data premiery 6. sezonu "Peaky Blinders" nie została oficjalnie ogłoszona. Spekuluje się natomiast, że będzie miała miejsce pod koniec 2021 roku lub zaraz na początku 2022 roku.

Jason Statham miał zagrać Tommy'ego! Dlaczego ostatecznie wybór padł na Cilliana Murphy'ego?Zobacz więcej

"Peaky Blinders" - fabuła

Serial BBC zyskał niezwykłą popularność w wielu krajach. Opowiada historię Tommy'ego Shelby, pochodzącego z zamożnej, gangsterskiej rodziny, który chce zwiększyć swoje wpływy. Wykorzystuje w tym celu skradziony transport broni. Akcja serialu rozgrywa się w Birmingham i rozpoczyna się zaraz po I Wojnie Światowej — w 1919 roku.

Serial "Peaky Blinders" jest dostępny na platformie Netflix!

Zobacz galerię

Najlepsze seriale według polskich gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Fe (gość)

    Google płacąc konsekwentnie od 27485 do 29658 dolarów za zrobienie zdjęcia w Internecie z domu. Dołączyłem do tej akcji 2 miesiące temu i zarobiłem 31547 $ w pierwszym miesiącu dzięki tej akcji. Mogę powiedzieć, że moje życie uległo całkowitej poprawie! . Wydaje się to niewiarygodne, ale nie wybaczysz sobie, jeśli tego nie sprawdzisz. Oto, o co chodzi i jak zacząć dzisiaj ...... 𝐖𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐬𝟕𝟗.𝐜𝐨𝐦

    19.01.2021 01:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×