„Peryferal". Kolejne seriale fantasy od Amazon Prime Video. Co jest teraz najchętniej oglądane? Sprawdziliśmy!

„Peryferal" okazał się serialowym strzałem w dziesiątkę Amazon Prime Video. Platforma trzyma się produkcji z nurtu fantasy i science fiction. Możemy już oglądać 2. sezon „Koła czasu". A jakie są najchętniej oglądane seriale Amazona w Polsce?

Multimedia

„Peryferal" hitem Amazon

„Peryferal" miało premierę 21. października 2022. Od razu trafiło na pierwsze miejsce listy TOP10 najpopularniejszych seriali Prime Video. Za produkcję odpowiedzialni są Jonathan Nolan i Lisa Joy, czyli twórcy „Westworld".

Wszystko, co wiemy o gwieździe nowego hitu Amazona. Gdzie wcześniej zagrała?Zobacz więcej

Seriale fantasy od Amazon

Po „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" i „Peryferal" na Amazon Prime możemy oglądać drugi sezon „Koła czasu". Produkcja również często pojawia się na liście TOP10 serwisu. „Koło czasu" to składający się z 15 powieści cykl fantasy, którego autorem jest amerykański pisarz, Robert Jordan. Saga ma swoją szeroką grupę fanów i jest opisywana, jako jedna z najlepszych w swoim gatunku.

Moiraine, przywódczyni organizacji kobiet o magicznych zdolnościach, wybiera pięć młodych osób, by wśród nich znaleźć tę, której jest pisane ocalenie lub zniszczenie świata.

TOP10 najchętniej oglądanych seriali na Amazon Prime w naszej galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×