"Pewnego razu... w Hollywood” będzie serialem? Brad Pitt ujawnia plany związane z najnowszym hitem Tarantino!

"Pewnego razu... w Hollywood”, czyli najnowszy film Quentina Tarantino doczeka się serialowej wersji? Wszystko na to wskazuje! Brad Pitt w jednym z najnowszych wywiadów ujawnił plany z tym związane. Która platforma streamingowa zainteresowana jest pokazaniem "Pewnego razu... w Hollywood” jako serialu?

Multimedia

"Pewnego razu... w Hollywood” będzie serialem?

"Pewnego razu... w Hollywood” to najnowsza produkcja Quentina Tarantino, w której w w rolę Romana Polańskiego wcielił się polski aktor Rafał Zawierucha. W filmie zagrała też plejada hollywoodzkich gwiazd m.in. Brad Pitt, Leonard DiCaprio czy Margot Robbie. To właśnie Brad Pitt udzielił magazynowi „New York Times”, z którego wynika, że Quentin Tarantino zamierza z „Pewnego razu... w Hollywood” zrobić miniserial, który byłby dopełnieniem filmu.

"Pewnego razu... w Hollywood". Quentina Tarantino list miłosny do Romana Polańskiego. Miła i nostalgiczna czarna komedia o magii kinaZobacz więcej

Jestem ciekawy tego, czy sama idea filmu przetrwa. To, co zauważyłem po młodszym pokoleniu, to że są przyzwyczajeni do otrzymywania dużej ilości informacji w znacznie szybszym tempie i są bardziej skłonni do oglądania krótkiej odcinkowej serii, w której możesz pozostać tak długo, jak zechcesz, albo wyskoczyć, gdy się nudzisz – tłumaczył Brat Pitt.

Aktor w rozmowie z dziennikarzem „New York Times” zwrócił też uwagę na plusy wynikające z pracy nad serialem. Pitt stwierdził, że odcinkowa formuła pozwala na lepsze zbudowanie postaci i opowieści.

Zwiastun z Michałem Żebrowskim! Będzie lektorem w całym serialu?Zobacz więcej

Która platforma streamingowa zainteresowana jest pokazaniem "Pewnego razu... w Hollywood” jako serialu? Tego na razie nie wiadomo, ale warto przypomnieć, że „Nienawistna ósemka” Quentina Tarantino również została podzielona na odcinki i trafiła wtedy do biblioteki Netflixa.

Czy podobnie będzie w przypadku "Pewnego razu... w Hollywood”? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×