"Pięknie przyprawiONA". Agnieszka Mielczarek pokaże jak jeść zdrowo i pysznie. Na czym polega dieta Adele?

11 marca na antenie TVP Kobieta startuje nowy program Agnieszki Mielczarek "Pięknie przyprawiONA". To format dla kobiet świadomie podejmujących decyzje dotyczące diety i otwartych na nowe pomysły. W premierowym odcinku poruszony zostanie temat słynnej diety Adele.

Multimedia

"Pięknie przyprawiONA" - premiera w środę, 10 marca 2021 roku, o godz. 19:00 na antenie TVP Kobieta

Agnieszka Mielczarek to dyplomowana dietetyczka, miłośniczka ekologicznej żywności i propagatorka zdrowego stylu życia, twórczyni wielokrotnie nagradzanej firmy cateringowej, blogerka i youtuberka.

Nie tylko nowy format Marty Manowskiej i Agnieszki Mielczarek. Sprawdź ofertę kobiecego kanału TVP!Zobacz więcej

Na antenie TVP Kobieta, w programie "Pięknie przyprawiONA" pokaże jak jeść zdrowo i pysznie. Będzie także z pasją zachęcać widzów do zwrócenia uwagi na to, co spożywają na co dzień oraz co serwują swojej rodzinie. Program ma na celu zainspirowanie kobiet do poszukiwania nowych ścieżek kulinarnych, gotowania zdrowo w urozmaicony i niewymagający dużego nakładu czasu sposób.

W premierowym odcinku będzie mowa o składnikach, które najskuteczniej wspierają dobroczynne działanie białek sir, powszechnie znanych jako sirtuiny. Białka te, występujące w organizmie człowieka, mają zdolność aktywowania genów odpowiedzialnych za szybszy metabolizm i regenerację. Dzięki diecie sirtunowej Adele schudła ponad 30 kilogramów. W odcinku zostaną przedstawione praktyczne porady, jak przygotować smaczne i korzystne dla zdrowia posiłki. Agnieszka Mielczarek przedstawi przepis na sirtuinową sałatkę z tofu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marianna (gość)

    Chciałabym wiedzieć, jak Pani Agnieszka gotuje na gazie, że naklejka z kodem kreskowym, na dnie jej pomarańczowego garnka, pozostaje nienaruszona. Magia. Oglądałam dzisiaj popisy tej pani przyrządającej dietetyczne batony i nie mogę się nadziwić, że naklejka nie spłonęła na gazie. Pełny autentyzm.

    09.03.2021 20:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×