"Pierwsza randka" odcinek 8. sezon 2. Wymagające kobiety, prawnik z zespołu disco-polo i wędkarz. Kto znalazł miłość? [ZDJĘCIA]

Za nami 8. odcinek drugiego sezonu programu "Pierwsza randka". Ile par trafiła strzała Amora i odnaleźli miłość? Sprawdźcie!

Multimedia

Kasia jest 20-letnią studentką z Łodzi, która pragnie stabilizacji życiowej. Chce poznać fajnego i wartościowego chłopaka, będącego duszą towarzystwa. Kamil ma 26 lat i jest pewnym siebie prawnikiem, który chce założyć rodzinę. Czy oboje się sobie spodobają? No i czy widzieliście kiedyś prawnika, który gra w zespole disco-polo? Cóż, mimo szaleństwa Kamila, przy stole zapadła niezręczna cisza... Jedynym wspólnym tematem była chyba jedynie pizza hawajska. Niestety, para nie zamierza spotkać się ponownie.

Edyta ma 35 lat i określa siebie, jako kobietę konkretną. I takiego też faceta szuka. Mężczyzna musi znać swoje miejsce w domu. - zaczyna się mocno! Czy 33-letni Michał sprosta Edycie? Nie, nie, to za niski - tak opisała absztyfikanta pierwszymi słowami Edyta... Później się jednak okazało, że Michał studiował z młodszą siostrą Edyty! A ponadto para jechała do Warszawy tym samym pociągiem! Jednak Edyta wolała obserwować managera restauracji niż swojego partnera... Mimo, iż Michał chciał spotkać się ponownie, to jednak Edyta nie jest nim zainteresowana jako partnerem. Co prawda powiedziała, że czas pokaże, ale bądźmy realistami.

12 plakatów z bohaterami i film z sesji zdjęciowej! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bożena ma 63 lata i szuka miłości. Czy Jerzy zostanie jej przyszłym mężem? Jeżeli tak, to barman Dariusz za darmo będzie pracować na weselu pary! Jerzy to komplemenciarz, czy Bożena to doceni? Niestety, chociaż Bożena polubiła Jerzego, to przyznała, że zbytnio nie iskrzy. Mimo wszystko para postanowiła spotkać się ponownie.

Viola ma 34 lata i kocha taniec oraz muzykę. Bartosz ma 31 lat i przyszedł z bukietem róż. Czy coś z tego będzie? Na początek nie przeszkadza mu fakt, że Viola ma 8-letniego syna. Do tego sam przyznaje, że chciałby zostać już ojcem. Do tego Viola nie ma nic przeciwko pasji Bartosza, czyli wędkarstwu! Chyba coś z tego będzie! Para zamierza spotkać się ponownie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • xxx (gość)

    Poszukuję Kasi. Jest moim typem kobiety i po Jej wypowiedziach widzę, że jest to wartościowa kobieta. Dlatego jeśli ktoś jest w stanie pomóc albo Ty Kasiu czytasz ten komentarz i nadal masz ochotę poznać faceta to proszę o pozostawienie jakiegoś "śladu". Czekam z niecierpliwością!

    24.10.2017 22:34
  • Smilee (gość)

    Jak ma na nazwisko kamil ? W jakim grą zespole ?

    21.10.2017 17:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×