"Pierwszy raz za granicą" odcinek 5. Czy "Sexi Boys" z Bałegostoku nakręcą teledysk za granicą? [WIDEO]

Nagranie teledysku na Ibizie to marzenie Grześka i Przemka, kolegów z zespołu Sexi Boys. Czy Jan Pirowski wybrał dla nich właściwy kierunek podróży i czy na miejscu uda im się zatańczyć na gorącym piasku wśród palm?

Multimedia

"PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ" ODCINEK 5. W PIĄTEK, 14.10.2016 O GODZ. 22:00 W TTV!

Przemek i Grzesiek na co dzień podbijają scenę disco polo w Białymstoku. Wyjeżdżają za granicę bo mają jeden konkretny cel: nagrać teledysk do ich nowego kawałka i poszukać inspiracji muzycznej. Ale czy uda im się to zrealizować i czy w ogóle mają taką samą wizję swojego klipu? Najważniejsza jest jednak wakacyjna sceneria. Zobaczcie, gdzie polecą Sexi Boys i jakie będą efekty ich pobytu za granicą.

Marzena i Szymon są małżeństwem od szesnastu lat. Dawno nie mieli dla siebie czasu. Na co dzień pracują, zajmują się domem i dziećmi w rodzinnym Poddubówku. Nigdy nie byli na wakacjach bez dzieci. Na ostatnią romantyczną kolację mieli okazję ponad 6 lat temu. Wyjazd za granicę to okazja by w końcu to zmienić i przypomnieć sobie, jak to jest mieć znowu 18 lat. Ale Marzena i Szymon mają jeszcze jeden ważny powód... chcą rozprawić się z demonami przeszłości. Kilka lat temu Szymon cudem uniknął śmierci w tragicznym wypadku. Dlaczego obiecał sobie, że już nigdy więcej nie opuści kraju? Jan Pirowski postanowił to zmienić i zachęcić go do podróżowania. Zobaczymy, czy Szymon pokona swój lęk...

CZYTAJ TAKŻE:

"PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ". MĘSKA PRZYJAŹŃ I MIŁOŚĆ Z TELEGAZETY W PODRÓŻY PO EUROPIE [WIDEO+ZDJĘCIA]
"PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ". WAKACJE MAMY Z CÓRKĄ I EGZOTYCZNA SESJA ZDJĘCIOWA [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×