Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jacek Kurski uczcił pamięć męża Agnieszki Woźniak-Starak na ramówce TVP!

W czwartek (22.08) odbyła się konferencja ramówkowa Telewizji Polskiej. Jacek Kurski podczas prezentacji jesiennej oferty programowej uczcił pamięć męża Agnieszki Woźniak-Starak, która przez wiele lat pracowała w TVP.

Multimedia

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Znany producent filmowy i mąż Agnieszki Woźniak-Starak uległ wypadkowi na motorówce na jeziorze Kisajno w nocy z soboty na niedzielę (z 17 na 18 sierpnia). Mężczyzna pływał ze znajomą, która zeznała, że podczas manewru skrętu oboje wypadli z łódki. Jej udało się dopłynąć do brzegu. Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka trwały przez pięć dni. Ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak zostało znalezione w czwartek, 22 sierpnia.

Gwiazdy i przyjaciele żegnają producenta filmowegoZobacz więcej

Podczas prezentacji oferty programowej TVP na jesień 2019, Jacek Kurski odniósł się do tragedii, jaka wydarzyła się na jeziorze Kisajno. Prezes stacji poprosił wszystkich zgromadzonych o minutę ciszy.

Dzisiaj wyłowiono i zidentyfikowano zwłoki pana Piotra Woźniaka-Staraka, znanego producenta filmowego. Jego żona przez wiele lat pracowała w Telewizji Polskiej. Myślę, że będę wyrazicielem odczuć nas wszystkich, jeśli poproszę wszystkich państwa o uczczenie tragedii minutą ciszy – powiedział Jacek Kurski.

Agnieszka Woźniak-Starak pracę w TVP zaczęła w 2005 roku. Prowadziła takie programy jak: "Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie" czy "Bitwa na głosy". w grudniu 2012 roku ogłosiła, że przechodzi z TVP do TVN.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×