"Planeta Singli". Kultowa polska komedia romantyczna z serialową kontynuacją! Kiedy premiera?

Miłośnicy współczesnych historii miłosnych jeszcze w tym roku będą mogli obejrzeć premierę produkcji "Planeta Singli - Antologia". Ten ośmioodcinkowy cykl filmowy powstaje we współpracy CANAL+ i Gigant Films. Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"Planeta Singli" powraca! Po pięciu latach od premiery walentynkowego hitu rozpoczynają się prace nad produkcją inspirowaną historiami internetowych randkowiczów.

Cykl ośmiu filmów PLANETA SINGLI - ANTOLOGIA, złoży się na kolekcję opowieści spod znaku komedii romantycznej z udziałem plejady polskich gwiazd. Antologia skierowana będzie do widzów w każdym wieku, a jej bohaterami będą zarówno nastolatki, dorośli jak i seniorzy. Oczami ośmiu reżyserów będziemy śledzić ich różne, portretujące współczesny świat historie, które łączy wspólny mianownik - MIŁOŚĆ.

Niespełniona aktorka kontra świat mediów społecznościowych! Powstał pierwszy interaktywny serial w Polsce na IGTV!Zobacz więcej

Ogromy kinowy sukces Planety Singli w 2016 roku zaowocował dwoma kontynuacjami, które także stały się filmowymi hitami. Miliony Polaków pokochały nasz „planetowy” świat. Już podczas powstawania scenariusza pierwszego filmu, kolekcjonowaliśmy pomysły i historie ludzi, którzy spotkali się dzięki randkowej aplikacji i teraz podzielimy się nimi z widzami. Moim zdaniem to będzie prawdziwa uczta dla nie tylko dla fanów serii, ale też dla całkiem nowych odbiorców, których przyciągnie różnorodność opowieści, odmienny ton każdej z nich - mówi producent kultowej Planety Singli, Radosław Drabik.

Premiera zaplanowana jest na koniec 2021 roku. Nową produkcję CANAL+ PLANETA SINGLI - ANTOLOGIA będzie można oglądać na canalplus.com oraz na CANAL+ PREMIUM przez satelitę i sieci kablowe.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×