Player.pl ma prezent dla fanów najlepszych filmów animowanych! [ZDJĘCIA]

Szukacie pomysłu jak umilić swoim dzieciom mroźne, zimowe wieczory? Disney i player.pl mają dla Was prezent! Do 17 grudnia w player.pl codziennie będzie czekał na Was nowy film animowany, który zapewni cudowną atmosferę. Wśród dostępnych tytułów m.in. „Kubuś i przyjaciele”, „Piękna i Bestia”, „Pocahontas”, „Mój brat niedźwiedź” czy „Alicja w Krainie Czarów”.

Multimedia

Za oknem prószy śnieg, a w radiu coraz częściej słychać świąteczne piosenki. Chłodne, zimne wieczory umili nam player.pl i bohaterowie filmów animowanych Disneya. Okres przedświątecznych przygotowań to idealny moment, aby sprawić miłą niespodziankę maluchom i odwiedzić świat ulubionych postaci. Usiądźcie wygodnie, Disney zabierze całą twoją rodzinę w magiczny świat!

CZYTAJ TAKŻE:

DZIEŃ Z DISNEYEM W TVN! ZOBACZ, CO BĘDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ 18 GRUDNIA!
TOP30 NAJLEPSZYCH BAJEK DISNEYA [GALERIA]

Do 17 grudnia, tylko w player.pl, można oglądać codziennie inną historią z ulubionymi bohaterami z wytwórni Disneya. Kultowe i uwielbiane nie tylko przez najmłodszych filmy animowane teraz są na wyciągniecie ręki. Każdego dnia o 18:00, na 24 godziny, pojawi się nowy film, m.in.: „Kubuś i przyjaciele”, „Alicja w Krainie Czarów”, „Mary Poppins”, „Pocahontas”, „Piękna i Bestia” oraz wiele innych.

Dodatkowo dajmy Wam w prezencie zestaw krótkich animacji z wytwórni Walta Disneya! W player.pl znajdziesz 40 znanych i kochanych tytułów Disneya, wszystkie dostępne do 17 grudnia.

Filmy animowane z kolekcji Disneya znajdziesz w player.pl pod linkiem: player.pl/disney. Zapraszamy również na Dzień z Disneyem w TVN - już w niedzielę 18 grudnia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×