"Plemiona Europy". Nowy niemiecki serial sci-fi na Netflix! Sprawdźcie szczegóły!

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów niemieckich seriali. Twórcy "Dark" powracają z nową produkcją i już za kilka dni odbędzie się premiera nowego serialu sci-fi pt. "Plemiona Europy"! Zobaczcie zwiastun!

Multimedia

Premiera niemieckiego serialu oryginalnego "Plemiona Europy" już 19 lutego na Netflix. Showrunner i twórca serialu Philip Koch:

“Plemiona Europy to ukłon w stronę gatunku science fiction. Serial przedstawia ekscytujący świat, który dopiero staje na nogi po tajemniczej katastrofie, a na końcu daje nadzieję na nowy początek dla Starego Kontynentu.

W rolach głównych występują: Emilio Sakraya, Henriette Confurius, David Ali Rashed, Oliver Masucci, Robert Finster i Ana Ularu. Zachwycająca wizualnie przygoda sci-fantasy została wyprodukowana przez producentów Dark, Quirina Berga i Maxa Wiedemanna, a także Maximiliana Vettera z W&B Television.

W "Plemionach Europy" przygody trójki rodzeństwa rozpoczynają się w futurystycznej Europie, która została dotknięta przez tajemniczą katastrofę. "W grudniu 2029 roku technologia nagle zaczęła wariować. Bam! Zgasły światła i nastała ciemność. To było ten moment. Nastało średniowiecze" (Mojżesz, wybawca i samotnik, grany przez Olivera Masucciego). 45 lat później, Europa jest podzielona na mikropaństwa, a ludzie żyją w plemionach. "Teraz Plemiona rządzą naszym kontynentem, Europą" (Varvara z plemienia Wron, grana przez Melikę Foroutan).

Nowy niemiecki serial twórców "Dark" w 2021 roku na Netflix! Zobacz zdjęcia i zwiastun!Zobacz więcej

W centrum wydarzeń znajduje się trójka rodzeństwa Liv, Kiano i Elja z pokojowego plemienia Źródlan, którzy zostają rozdzieleni podczas ataku. Liv grana przez Henriette Confurius: "Myśleliśmy, że będziemy mogli żyć w pokoju na zawsze. Ale myliliśmy się. Moja rodzina gdzieś tam jest. Zrobiłabym wszystko, by ją odzyskać". Pozostawieni sami sobie, walczą o przetrwanie i ponowne zjednoczenie rodziny: "Bez względu na wszystko, zawsze będziemy trzymać się razem!" (Kiano, grany przez Emilio Sakraya).

Trójka rodzeństwa, trzy miejsca przeznaczenia i ich wspólna nadzieja na życie razem w pokoju: "Do Europy zbliża się wielkie zagrożenie. Musimy je powstrzymać!" (Elja, grany przez Davida Ali Rasheda). Bohaterowie przezwyciężają swoje lęki, wykazują się odwagą i ostatecznie akceptują, że "czasami trzeba zdobyć się na szokujący czyn, aby skierować historię na właściwe tory". (David Voss ze Szkarłatnej Republiki, grany przez Roberta Finstera).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×