Półfinał "Hell's Kitchen" 3.06.2014!Zobacz co się wydarzy w 9. odcinku show! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już we wtorek 3.06.2014 półfinał "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Sprawdź, co się wydarzy w tym odcinku kulinarnego show

Multimedia

To już ostatnia chwila, aby uczestnicy "Piekielnej Kuchni" mogli udowodnić szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro, że zasługują na miejsce w finale "Hell's Kitchen". Stawka jest tak wysoka, że szef "Piekielnej Kuchni" oraz sous szefowie Dariusz Kuźniak i Piotr Ślusarz, będą jeszcze bardziej wnikliwi, ostrzy i krytyczni.

CZYTAJ TAKŻE: DANIE UCZESTNICZKI "HELL'S KITCHEN" ZNAJDZIE SIĘ W MENU WOJCIECHA MODESTA AMARO [WIDEO] "HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA" 27.05.2014, ODC. 8: UCZESTNIK POPROWADZI "HELL'S KITCHEN" ZAMIAST AMARO! [WIDEO]

  • To jest półfinał "Piekielnej Kuchni". Jak usłyszę jakiekolwiek pier... między wami, wywalam kogoś do domu! - zakomunikuje Wojciech Modest Amaro.

Tym razem uczestnicy będą musieli udowodnić, że potrafią gotować nie tylko w restauracji "Hell's Kitchen", ale również w terenie. Podzieleni na dwie drużyny: Sylwia Biały i Łukasz Kawaller oraz Kasia Rajkiewicz i Arkadiusz Klimkiewicz, będą serwować dania z grilla. Nie będą to jednak wyłącznie popularne kiełbaski czy skrzydełka, a dania ze składnikami wyznaczonymi przez Wojciecha Modesta Amaro.

CZYTAJ TAKŻE: "HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA" 20.05.2014, ODC. 7: DOJDZIE DO WIELKICH ZMIAN W PROGRAMIE [WIDEO] ZOBACZ ODWAŻNE ZDJĘCIA EWY Z "HELL'S KITCHEN" [GALERIA]

Uczestnicy doskonale zdają sobie sprawę, że nawet najdrobniejsze przewinienie może ich kosztować utratę miejsca w wielkim finale. Ogromny stres z tym związany da się im tak bardzo we znaki, że między uczestnikami zacznie dochodzić do kłótni, jakich w "Hell's Kitchen" jeszcze nie było!

Kto trafi do finału pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen"? Tego dowiemy się już w najbliższy wtorek, 3 czerwca, o godzinie 20.05 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×