Półfinał Miss Polski 2019 i Finał Miss Polski Natolatek 2019 w TV! Które dziewczyny otrzymają tytuły najpiękniejszych?

Uroczyste gale - Półfinału Miss Polski i Finału Miss Polski Nastolatek – w Czwórce! Retransmisje zostaną pokazane w dwa kolejne wieczory. Co wydarzyło się podczas wyborów najpiękniejszych Polek?

Multimedia

Półfinał Miss Polski 2019 w poniedziałek, 16.09.2019 o godz. 21:30 w TV4! - sprawdź program tv

Rywalizacja 42 półfinalistek ubiegających się o awans do grudniowego finału, w którym wybrane spośród nich walczyć będą o tytuł Miss Polski 2019. Zobaczymy najpiękniejsze Polki na scenie Amfiteatru im. Marka Grechuty w Świnoujściu prezentujące się w modnych kolekcjach – od sukienek po stroje kąpielowe - i przygotowanych pod kierunkiem Anny Bubnowskiej układach choreograficznych, a na zakończenie – wyłonione z nich grono 22 finalistek i laureatki tytułów: Miss Internetu oraz Miss Świnoujścia.

Miss Polski 2018 Olga Buława o tym, jak łączy pracę stewardessy z obowiązkami Miss!Zobacz więcej

Oprócz zmagań konkursowych nie zabraknie wrażeń artystycznych, które zapewnią muzyczne występy Marii Niklińskiej oraz Kowalskiego. Na scenie ujrzymy także – tym razem jako prowadzącą galę, w duecie z prezenterem Robertem Jarkiem "Mykee" – Miss Polski 2017, Kamilę Świerc, która w tym roku będzie reprezentować nasz kraj podczas Międzynarodowego Konkursu Piękna Miss Supranational. W jury zobaczymy natomiast Miss Polski 2018, Olgę Buławę, która prywatnie jest mieszkanką Świnoujścia będącego gospodarzem imprezy.

Zobacz galerię

Finał Miss Polski Nastolatek 2019 we wtorek, 17.09.2019 o godz. 21:30 w TV4! - sprawdź program tv

Będziemy mogli podziwiać 26 finalistek w kilku odsłonach: w sukienkach Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Jaworze i Adika Collection, w kostiumach kąpielowych marki Self Collection, w sportowych strojach Patriotic i Cardio Bunny oraz w sukienkach Sugarfree. Czeka nas wieczór pod znakiem wdzięku, urody i młodzieńczej energii, ale też ogromnych emocji towarzyszących dziewczętom rywalizującym o koronę najpiękniejszej nastolatki, a także tytuły: 1 Wicemiss, 2 Wicemiss, 3 Wicemiss oraz 4 Wicemiss oraz Miss New Stage Model, Miss Polski Nastolatek Internetu i Miss Adika Collection.

Finalistki konkursu na najpiękniejszą nastoletnią Polkę! Która zdobędzie koronę Miss?Zobacz więcej

Zobaczymy również występy muzyczne zespołów: Sachiel i Felivers oraz najpopularniejszej śpiewającej youtuberki w Polsce - Magdy Beredy. W roli prowadzących: prezenterka telewizyjna, utytułowana finalistka Miss Polski 2012 i II Wicemiss Globe 2013 – Klaudia Wiśniowska oraz dziennikarz i podróżnik – Bartek Osumek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • agata (gość)

  Wszystko na sprzedaż? Wszystko w celu reklamy sprzedaży? Tak to komercjalizm zabiera to co w dziewczętach najcenniejsze , a "wypluje" je, kiedy przestaną rokować lepsze zyski ze sprzedaży różnego badziewia?

  18.09.2019 16:16
 • ojciec (gość)

  niektore wygladaja na 30 lat. Sa niepelnoletnie a rodzice pozwalaja sie malowac, bezsterowe wychowanie. Te stroje, szpilki, wyglad bardzo wulgarny.

  17.09.2019 21:41
 • X men (gość)

  Ku.... To panie na miss

  16.09.2019 22:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×