„Policjanci z sąsiedztwa”. Popularny serial o policji powraca z 3. sezonem. Tutaj nic nie jest reżyserowane!

Nowy sezon „Policjantów z sąsiedztwa” to kolejne 10 odcinków, które odkryją przed widzami jeszcze więcej tajników pracy polskich stróżów prawa. Nie zabraknie interwencji niebezpiecznych, zaskakujących czy pełnych napięcia, ale pojawią się także te z przymrużeniem oka… a nawet zabawne. Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

„Policjanci z sąsiedztwa” - sprawdź program TV

W 3. sezonie odwiedzimy znane już widzom pary - Kamila i Łukasza z Jeleniej Góry, Darię i Radka z Olsztyna, Karola i Patryka z Białegostoku oraz Amadeusza i Kamila z Kalet.

Kolejny sezon to także zupełnie nowe miasta i zupełnie nowe pary. Poznacie Olę i Piotrka, czyli Olutka i Rodzyna z Krynicy Morskiej, którzy radiowóz często zamieniają na motorówkę. Po Kędzierzynie Koźlu przewiozą widzów Kamila i Mateusz, czyli drobna, charakterna blondynka i słusznej postury karateka. A w otoczonej puszczą Hajnówce zadebiutuje dwójka najprawdziwszych podlaskich śledzików - Adam i Adrian. Każdą z nowych par w programie można podsumować tym samym powiedzeniem: Takich trzech jak ich dwóch to nie ma ani jednego.

Widzowie pokochali ten serial. Kiedy premiera 2. sezonu? Nowi funkcjonariusze już na planieZobacz więcej

Każdy odcinek to 45 minut wypełnionych prawdziwymi emocjami i prawdziwymi sytuacjami, z którymi na co dzień muszą się mierzyć polscy policjanci. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska.

Serial można oglądać w czwartki, o godzinie 20:50, na antenie WP Telewizja.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×