"Policjantki i policjanci", "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" i "Święty" zawieszone! Seriale TV4 znikną w kwietniu!

Od połowy kwietnia nie zobaczymy premierowych odcinków seriali "Policjantki i policjanci", "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" i "Święty". Władze TV4 zdecydowały się na wstrzymanie emisji w związku z pandemią koronawirusa.

Multimedia

Seriale TV4 wstrzymane przez koronawirusa

Jak informowaliśmy wcześniej, prace nad wszystkimi serialami, które obecnie powstają zostały wstrzymane w wyniku wprowadzenia stanu epidemii w Polsce. Prezes ATM Grupy, Andrzej Muszyński, podkreślał, że "większość zamówień telewizyjnych do ramówki wiosennej nie zostanie zrealizowana w całości". Tak też stanie się z serialami, emitowanymi na antenie TV4.

Polsat wstrzymuje emisję z powodu koronawirusa! Kiedy ostatni odcinek przed przerwą?Zobacz więcej

"Święty", który miał swoją premierę na początku marca 2020 r. będzie pokazywany do czwartku, 9 kwietnia. Premierowe odcinki "Policjantek i policjantów" oraz "Sprawiedliwych - Wydziału kryminalnego" oglądać będziemy z kolei do poniedziałku, 13 kwietnia. Później TV4 emitować będzie powtórki seriali.

Wstrzymanie emisji seriali i programów rozrywkowych przez poszczególne stacje telewizyjne jest w większości przypadków bezterminowe. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa jest dynamiczna, każdy będzie reagował na bieżąco.

Asia i Szymon zamieszkają razem! Teraz nikt nie zakłóci ich szczęścia?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Adam (gość)

    A co ma wirus do puszczania filmów chyba że wirus trwał już podczas nakręcania a my o tym nie wiemy

    04.05.2020 12:57
  • Telemanka (gość)

    A gdzie pisać te skargi?To jakiś bunt telewizji czy co?

    02.05.2020 20:16
  • pol (gość)

    nie dość że musimy siedzieć w domach to jeszcze musimy oglądać stare seriale które powtarzane są chyba już parę razy co to ma wspólnego z koronawirusem

    19.04.2020 16:34
  • Fanka (gość)

    Moje jedyne seriale,bo nie oglądam nic więcej nie ma...Masakra...chcę wrócić do normy...😧😧😧

    15.04.2020 20:39
  • Bolo (gość)

    Nie widziałem tego komunikatu wcześniej, ale pamiętam sytuację, jak w jednym z odcinków "Świętego" Czarna, komentując jakąś sytuację na świecie, powiedziała, że to pewnie przez tego nowego wirusa. Tak więc wywnioskowałem, że serial kręcony jest prawie na bieżąco i zaraz będzie koniec oglądania.

    15.04.2020 07:30
  • Ciekawa (gość)

    Ja mam tylko jedno pytanie co ma pandemia do tego żeby nie można było oglądać seriali nie rozumie tego dojdzie do tego że w telewizji nic więcej nie będzie leciało jak same wiadomości

    14.04.2020 20:31
  • Nina (gość)

    Ja też jestem ciekawa co będzie dalej w tych serialach codziennie czekam by wieczorem siądź z kubkiem herbaty i z ciekawością oglądać co będzie dalej a ty teraz co mam oglądać masakra ciekawe kiedy puszcza nowe odcinki ludzie nie zabierajcie nam tv i fajnych seriali co my mamy teraz oglądać w tym koronawirusie na spacer nie wolno do kina nie wolno to co my mamy teraz robić oddajcie nam chociasz tv i seriale które oglądamy i które lubimy

    14.04.2020 19:29
  • Stokrotka (gość)

    Co my mamy robić dzieci zakaz mają teraz do tego wszystkiego ograniczyli oglądanie seriali super po prostu super proszę powiedzieć co my mamy robić skoro nic nam nie wolno ten kraj jest chory

    08.04.2020 20:44
  • Stokrotka (gość)

    Co my mamy robić dzieci zakaz mają teraz do tego wszystkiego ograniczyli oglądanie seriali super po prostu super proszę powiedzieć co my mamy robić skoro nic nam nie wolno ten kraj jest chory

    08.04.2020 20:44
  • Stokrotka (gość)

    To co się teraz dzieje to jest chore wprowadzić nam wszystkim zakaz oddychania wygonić tubylców z naszego kraju gdyby nie oni dziś by tej epidemii nie było

    08.04.2020 20:39
  • makro (gość)

    Szalkowska : oni puszczaja wszystkie nakrecone odcinki 13kwietnia ostatni, więcej nie mają skończonych.

    07.04.2020 01:30
  • Szalkowska (gość)

    Czemu nie puścicie wszystkich odcinków które są już nagrane? W końcu płacimy za telewizję a Wy karmicie Nas przez ponad pół roku powtórkami i w dodatku w sytuacji gdzie jedyną rozrywką jest telewizja.Zenada i oszustwo, wstyd dla kraju inne państwa emitują wszystko co do kwarantanny nagrali.

    06.04.2020 21:42
  • Jz (gość)

    😭😭😭😭

    01.04.2020 22:25
  • Jogi (gość)

    Mala strata. Te seriale były fajne prze 2-3 sezony, potem się zmieniały w telefonwele z idiotycznymi romansami.

    29.03.2020 23:05
  • Edek (gość)

    2 mld to poszly na tvp. Wiec trzeba resztę zablokowac zeby nikt nie oglądał. Tylko transmisja mszy na tvp i wiadomosci o koronawirusie. A zostajac w domu juz nie bedzie wiadomo co ze sobą zrobić bo jedyną rozrywkę zabieraja.

    29.03.2020 20:54
  • Niedowierze (gość)

    Jak? Dlaczego? Uwielbiam oglądać policjantów i jestem bardzo ciekawa dalszych losów policjantów dlaczego nie będziecie nagrywa.??

    29.03.2020 15:24
  • Aha (gość)

    I co my będziemy oglądać w tą epidemie

    28.03.2020 19:41
  • Drago (gość)

    To jest jeden wielki skandal .Nie macie prawa zabierać ludziom możliwość oglądania ich ulubionych seriali filmowych.Apeluje do pisania masowych skarg na tą telewizje.Jesteśmy jedynym krajem co robi takie świnstwo ludziom.

    28.03.2020 10:06
  • ... (gość)

    To po to było 2miliadry na tv, żeby powtórki oglądać...

    27.03.2020 22:31
  • Zaraz nie (gość)

    Szkoda ciekawe kiedy wznowia

    27.03.2020 18:59
NowszeStarsze