Polsat SuperHit Festiwal 2016. Dzień 3. Sopocki Hit Kabaretowy – "W drogę" 29 maja w Operze Leśnej! [ZDJĘCIA]

"W drogę" - takie jest hasło przewodnie tegorocznego Sopockiego Hitu Kabaretowego podczas Polsat SuperHit Festiwal. Sprawdź, kto wystąpi w Operze Leśnej 3. dnia festiwalu!

Multimedia

Niedziela w trakcie Polsat SuperHit Festiwal 2016 będzie należała do ludzi kabaretu, którzy po solidnej, dwudniowej dawce muzyki uzupełnią odpowiednią porcją uśmiechu i humoru poziom serotonin i endorfin w społeczeństwie. W tym roku artyści zabiorą widzów "W drogę" nie tylko po Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2016. DZIEŃ 2. SPRAWDŹ, JAKIE KONCERTY ODBĘDĄ SIĘ 28 MAJA W OPERZE LEŚNEJ [GALERIA]
POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2016. NATALIA SZROEDER DEBIUTUJE JAKO PROWADZĄCA! [WIDEO+ZDJĘCIA]

To będzie długa droga, bo wspólnie z najlepszymi artystami i osobowościami naszej sceny kabaretowej czekają nas ponad cztery godziny wyśmienitej zabawy przy premierowych skeczach i piosenkach. "W drogę" po naszych domach, drogach wojewódzkich i powiatowych, do Francji w ślad za naszą reprezentacją grającą na Euro wyruszą m.in.: Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Cezary Pazura, Neo-Nówka, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaret Rak i Krzysztof Piasecki.

Hasło wieczoru, jakże bliskie również wszystkim artystom, którzy pół swojego życia spędzają w samochodach i autobusach - słowem "w drodze", przez wszystkie przypadki i wypadki odmienią nie tylko artyści kabaretowi, ale również aktorzy: Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Sławomir Zapała czy Kacper Kuszewski z zespołem Leszcze. W swoich skeczach i monologach gwiazdy kabaretu nie zapomną o zbliżających się wakacjach, planowanych podróżach, "all inclusive" i naszych rodakach, którzy… są wszędzie. "W drodze", podobnie jak przed rokiem, podczas Sopockiego Hitu Kabaretowego poprowadzi nas zaprawiony na dobre i na złe w scenicznym boju duet: Ewa Błachnio i Piotr Bałtroczyk.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krzychsopot (gość)

    Prowadzący E.Błachno porażka natomiast P.Bałtroczyk fenomenalny.Wykonawcy prócz p.Pazury ok .Zawiedzenie może polegać na powtarzających się już przynajmniej od roku skeczach,których mamy pod dostatkiem w TV.Natomiast organizacja wraz z obsługą techniczną wraz ze sprzętem na poziomie światowym!

    30.05.2016 19:52
  • Jan (gość)

    Sory ale PiS mnie nie pociąga kabareciarze robią wszystko a żeby rośmieszyć wszystkich ale jest buraki czekają na 700+ nie rozumiem czemu nie potrafią zrozumieć że nie ma już kasy

    29.05.2016 21:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×