Polsat SuperHit Festiwal 2018 - dzień 2. Radiowy Przebój Roku i jubileusz Michała Bajora! [KTO WYSTĄPI?]

Drugi dzień Polsat SuperHit Fetiwal rozpocznie się koncertem Radiowy Przebój Roku. Na scenie, podobnie jak w latach ubiegłych zobaczymy artystów, których przebojów słuchaliśmy najczęściej w ponad osiemdziesięciu polskich rozgłośniach radiowych. Późnym wieczorem czas na jubileusz Michał Bajora.

Multimedia

Polsat SuperHit Festiwal 2018 - dzień 2. w sobotę, 26.05.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Gwiazdy kochają Polsat. W tym roku na scenie Opery Leśnej w Sopocie usłyszymy wszystkie gatunki muzyczne. Od nastrojowego popu, przez rock, hip-hop po disco, na piosence literackiej kończąc.

Gwiazdy na konferencji festiwalu! Co zaprezentują w Sopocie? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Sobota 26 maja w Polsacie to prawdziwy hit! Koncert Radiowy Przebój Roku wypełnią utwory, które były najczęściej grane w polskich stacjach radiowych. Usłyszymy przeboje: Margaret, Kayah, Grzegorza Hyżego, C-Boola, Filipa Lato i Sound’n’Grace, Gromeego i Mahan Moin, Natalię Szroeder, Ewę Farną, Annę Wyszkoni, Lokę, Lanberry.

Jubileusz Michała Bajora – 45 lat "Mojej miłości największej"

Michał Bajor to dziś artysta dojrzały i nietuzinkowy. Całe swoje życie poświecił sztuce. Aktor z ogromnym dorobkiem ponad 50 ról teatralnych i filmowych i wokalista, w którego dyskografii znaleźć można ponad 20 płyt, z których wiele jest dziś złotych i platynowych. Na scenie w Opolu debiutował już w wieku 13 lat, trzy lata później w 1973 roku wygrał Festiwal Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze i jeszcze w tym samy roku został zaproszony na festiwal w Sopocie. W tym roku mija 45 lat od tamtych wydarzeń, a Michał Bajor ponownie pojawi się na deskach Opery Leśnej, by zaśpiewać swoje największe przeboje.

Od studiów na warszawskiej PWST z powodzeniem łączył pracę na planie filmowym, deskach teatru i recitalowej scenie. Obdarzonym charakterystycznych głosem z silnym vibrato artysta, od samego początku swojej muzycznej drogi słynie z pedantycznego dbania o każdy szczegół występu, od repertuaru aż po oświetlenie. Każdy jego koncert to pasja i prawda, którą dostrzega i docenia publiczność.

Zobaczcie, jak 45 lat temu wyglądał Michał Bajor! Jak się zmienił? [GALERIA]Zobacz więcej

Dorosłe muzyczne oblicze, tak uwielbiane przez publiczność Michał Bajora objawił już na debiutanckiej płycie "Live" w 1987 roku. W swoich muzycznych podróżach śpiewał już piosenki Wojciecha Młynarskiego, Marka Grechuty, Jonasza Kofty, Edith Piaf, Charlesa Aznavura i wielu, wielu innych. W dyskografii platyną pokryły się jego płyty pt. „ Piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty”, „Od Piaf do Garou”, „Moja miłość” czy „Michał Bajor 30/30. Największe przeboje”. Jego sztuka broni się sama, a koncerty, których od ponad 20 lat gra po 120 rocznie, wciąż przyciągają komplet publiczności.

W jubileuszowym koncercie Michała Bajora usłyszymy najważniejsze piosenki artysty m.in. „Nie chcę więcej”, „Ogrzej mnie”, „My Way” z repertuary Franka Sinatry, „Moja miłość największa” czy piosenki Edith Piaf.

Koncerty poprowadzą: Ewa Farna i Maciej Rock, Robert Karpowicz z RMF FM i Krzysztof Ibisz, Ewa Błachnio i Kabaret Młodych Panów oraz Agnieszka Hyży.

"Koncert platynowy", jubileusz Sylwii Grzeszczak, Maryla i Sławomir [KTO WYSTĄPI?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Waldi (gość)

    Witam Podczas drugiego dnia Festiwalu w Sopocie najbardziej mi się podobał oczywiście Michał Bajor którego piosenki są bardzo przepięknymi utworami których słuchacz może słuchać godzinami. mi osobiście podoba się jedna piosenka Michała Bajora nie chcę więcej która kojarzy mi się z bliską mi osobą której już niestety nie ma w moim życiu. cieszę się że Pan Michał Bajor nigdzie nie wyjechał tylko śpiewa dla nas w Polsce po Polsku tak pięknie i że zawsze jego piosenki niosą za sobą Głębokie przesłanie z którego słuchacz może czerpać życzę Panu Michałowi jeszcze wielu wspaniałych lat kariery oraz żebyśmy go jeszcze usłyszeli na niejedym festiwalu w Sopocie i nie tylko. Również mi się podobał podczas drugiego dnia Festiwalu Chór Sound and Grace z Filipem Lato których piosenka Wpływała prosto z Ich serc do nas do słuchaczy i niesie za sobą głębokie przesłanie oraz oczywiście mi się Podobała Kayah ze swoją Piosenką po co którą uwielbiam oraz było jeszcze wielu innych artystów których piosenki zasługują na uwagę widza.

    28.05.2018 09:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×