Polsat SuperHit Festiwal 2018. Kayah o swojej sopockiej tradycji "Zdjęcia o wschodzie słońca i zapiekanki” [WIDEO+ZDJĘCIA]

W sobotę podczas koncertu Radiowy Przebój Roku usłyszymy utwory, które były najczęściej grane w polskich stacjach radiowych. Na scenie W Operze Leśnej pojawi się Kayah. Wokalistka opowiedziała o swojej sopockiej tradycji. Na czym polega?

Multimedia

Wielkimi krokami zbliża się Polsat SuperHit Festiwal 2018, który rozpocznie się już w najbliższy piątek. Dla wielu polskich artystów sopocki festiwal ma swój urok i magię. Tak postrzega go również Kayah, którą zobaczymy drugiego dnia w koncercie „Radiowy Przebój Roku”. Jak się okazuje gwiazda poranki po występie w Operze Leśnej spędza z przyjaciółmi wedle utartej sopockiej tradycji:

Kiedy już dnieje o wschodzie słońca idziemy na molo. Ja skacze, a ktoś robi mi zdjęcia, tak że widać w locie tylko kontur ciała, a potem idziemy na zapiekanki. To jest tradycja, tak się kończy dla mnie dzień dużych emocji, bo nie ma co ukrywać, że sam festiwal takie wzbudza – opowiada wokalistka.

Radiowy Przebój Roku i jubileusz Michała Bajora 2. dnia festiwalu! [KTO WYSTĄPI?]Zobacz więcej

Drugi dzień Polsat SuperHit Fetiwal rozpocznie się koncertem Radiowy Przebój Roku. Na scenie, podobnie jak w latach ubiegłych zobaczymy artystów, których przebojów słuchaliśmy najczęściej w ponad osiemdziesięciu polskich rozgłośniach radiowych. W sobotnim koncercie Kayah wykona swój przebój „Po co”.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×