Polsat SuperHit Festiwal 2018. Margaret rekordzistką sopockich festiwali Polsatu! Jak zmieniła się na przestrzeni lat? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Margaret to jedyna artystka, która na organizowanym przez Polsat sopockim festiwalu wystąpi już szósty raz. Młoda wokalistka od swojego debiutu przeszła sporą metamorfozę. Jak wyglądała jeszcze kilka lat temu, na początku swojej muzycznej drogi? Zobaczcie zdjęcia Margaret!

Multimedia

Margaret urodziła się 30 czerwca 1991 roku w Stargardzie Szczecińskim. Jej medialna przygoda z muzyką zaczęła w 2009 r., kiedy zdecydowała się wziąć udział w programie "Szansa na sukces". Przez kilka lat prowadziła bloga modowego, ale w 2013 r. skupiła się głównie na muzyce. TO właśnie w tym roku ukazał się jej pierwszy singiel Thank you very much". Margaret jest rekordzistką sopockich festiwali Polsatu.

Klątwa Eweliny i pożegnanie z jednym z gości [ZWIASTUN]Zobacz więcej

Na deskach Opery Leśnej debiutowała i stawiała pierwsze kroki na tak dużej scenie. Wokalistka zdradza też, że festiwal to dla niej „kolonie z Polsatem”. Dlaczego? Zobaczcie wideo z wypowiedzią piosenkarki! A jak zmieniała się przez te wszystkie lata? Obejrzycie naszą galerię!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×