Polsat SuperHit Festiwal 2019, DZIEŃ 1. Michał Szpak z psem Hektorem plażuje w Sopocie! Zobacz, jak się bawili!

Polsat SuperHit Festiwal 2019 już wystartował. Za nami pierwszy dzień studia festiwalowego, które poprowadzili Joanna Koroniewska z Maciejem Dowborem. Wśród gości pojawił się Michał Szpak z psem Hektorem! Zobaczcie ich urocze zdjęcia z plaży w Sopocie!

Multimedia

Pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal ruszyło nasze studio festiwalowe, na żywo, prosto z plaży w Sopocie, które poprowadzili Joanna Koroniewska z Maciejem Dowborem. Gośćmi byli artyści Koncertu Platynowego, który odbędzie się już dziś wieczorem w Operze Leśnej: Marcin Miller, którego płyta pokryła się poczwórną platyną, Michał Szpak odwiedził pojawił się na plaży wraz ze swoim przyjacielem, psem Hektorem, którego niedawno adoptował.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor będą razem pracować!Zobacz więcej

Szpak będzie nie tylko śpiewał, ale również zadebiutuje pierwszego dnia festiwalu w roli prowadzącego koncertu. Z Kamilem Bednarkiem prowadzący rozmawiali z kolei o 10-leciu jego kariery artystycznej, które będziemy wspólnie świętować dziś wieczorem na scenie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Iga (gość)

  Michał to człowiek wszechstronnie uzdolniony, sympatyczny, kulturalny, charyzmatyczny! Szkoda, że mało mamy takich ludzi! Pozdrowienia dla homofoba, ktōry wcześniej przelał tutaj swoje wypociny. Obrażanie to taka Pl specjalność.

  28.05.2019 11:36
 • Eg (gość)

  Michał Szpak to genialny głos i cudowny człowiek niezwykle sympatyczny .Jego koncerty są magicznym wydarzeniem

  28.05.2019 07:45
 • Jymych (gość)

  Wstyd I hanba dla polskiego narodu takiego pederaste na prowadzacego coraz wiecej takich dzbanow chodzi co sie dzieje z ta Polska...

  24.05.2019 21:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×