Polsat SuperHit Festiwal 2019. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poprowadzą studio festiwalowe!

Po raz pierwszy w historii Polsat SuperHit Festiwal, Telewizja Polsat zaprasza do oglądania studia festiwalowego, codziennie, na żywo, prosto z sopockiej plaży. Wywiady z gwiazdami, unikatowe materiały i absolutnie niezwykła para prowadzących – Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor!

Multimedia

Polsat SuperHit Festiwal 2019 od piątku, 24.05.2019 o godz. 20:05 w Polsacie!

Ona jest popularną aktorką teatralną i telewizyjną, kiedyś kojarzoną głównie z "M jak miłość", teraz znaną widzom Polsatu z serialu "Ślad". On prowadzący kultowy program "Twoja twarz brzmi znajomo". Prywatnie, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019 zobaczycie ich, po raz pierwszy jako duet prowadzących!

Rusza festiwal w Sopocie! Sprawdź, kto w tym roku wystąpi w Operze Leśniej!Zobacz więcej

W ostatni weekend maja, czyli od 24 do 26, od godz. 9:00 do 10:00 rano, na żywo, na antenie Telewizji Polsat, (w sobotę i niedzielę także w Polsat News) pojawi się Studio SuperHit Festiwal, do którego Joanna i Maciej będą zapraszać gwiazdy festiwalu. Ich gośćmi będą między innymi Michał Szpak, który zdradzi tajemnicę swoich niezwykłych kostiumów scenicznych i opowie jak w tak krótkim czasie od swojego debiutu, udało mu się dojść na szczyt list przebojów, Marcin Miller i jego przepis na sukces, Kamil Bednarek, który porozmawia z prowadzącymi o swoim jubileuszu i pasjach, Julia Wieniawa o tym, jak się czuje przed wielkim debiutem w roli prowadzącej festiwal.

Tylko w Studio SuperHit Festiwal zobaczycie przygotowania do wieczornych koncertów. Koroniewska i Dowbor będą łączyli się na żywo z Operą Leśną, w której prezenterka Eska Tv – Ola Kot zabierze widzów za kulisy tej wielkiej produkcji. Jak Joanna Koroniewska poradzi sobie w roli prowadzącej? Czy mąż będzie ją wspierał? A przede wszystkim, co zdradzą im festiwalowe gwiazdy? Musicie to zobaczyć!

Julia Wieniawa i Michał Szpak poprowadzą koncerty w Sopocie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×