Polsat SuperHit Festiwal 2019. Piotr Kupicha: Nasza piosenka z Lanberry do filmu "Exterminator. Gotowi na wszystko" była lepsza niż sam film

Już za chwilę rozpocznie się Polsat SuperHit Festiwal 2019. Jedną z gwiazd na sopockiej scenie będzie Piotr Kupicha, który wraz z zespołem Feel oraz wokalistką Lanberry zaśpiewa piosenkę "Gotowi na wszystko".

Multimedia

Mieliśmy okazję chwilę porozmawiać z Piotrem Kupichą. Piosenka "Gotowi na wszystko" to jedna z najczęściej granych w radiach ubiegłorocznych piosenek. Dla Kupichy to ogromne wyróżnienie, ale jednocześnie wokalistka przyznaje, że według niego piosenką, którą zespół Feel nagrał z Lanberry jest... dużo lepsza niż film "Exterminator. Gotowi na wszystko", który ta kompozycja promowała!

Jeśli mogę coś powiedzieć odnośnie aktorów i producentów tego filmu - zobaczcie "The Dirt". Tam było widać, jak powinna zachowywać się kapela rockowa.

Zenek Martyniuk zawładnie sceną w Sopocie? Które hity zaśpiewa lider zespołu Akcent?Zobacz więcej

PIotr Kupicha przyznał również, że zespół Feel właśnie pracuje nad swoją nową płytą. Fani formacji mogą spodziewać się nowych brzmień, jednak wokalista jeszcze nie chce zdradzać szczegółów. Zapowiada się na to, że niedługo zobaczymy formację Feel w nowej odsłonie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×