polsat viasat

"Najdziwniejsze przedmioty". Niesamowite znaleziska widziane współczesnym okiem! Jakie historie mogą opowiedzieć nam najdziwniejsze przedmioty?

„Najdziwniejsze przedmioty” to dziesięcioodcinkowy serial, który zadebiutuje na antenie Polsat Viasat History 19 kwietnia o 20:00. Program za pomocą niespotykanej dotąd techniki bada tajemnicze, często dziwaczne skarby przechowywane w muzeach, laboratoriach i magazynach. Zobaczcie, czego się spodziewać!

19.04.2021Najdziwniejsze przedmioty

"Epidemia: wielka zaraza w Londynie". Jak poradzono sobie z pandemią w 1665 roku? Wyjaśni to serial dokumentalny Polsat Viasat History!

Ponad 350 lat temu, w 1665 roku, Anglię spustoszyła niszczycielska zaraza. W samym Londynie pochłonęła ponad 100 tysięcy ofiar, co stanowiło 25 procent ówczesnych mieszkańców miasta, i kolejne 100 tysięcy na pozostałych obszarach Anglii. Serial dokumentalny "Epidemia: wielka zaraza w Londynie" rekonstruuje wydarzenia z XVII wieku oraz opisuje ówczesne sposoby obrony przed śmiercionośną epidemią!

12.03.2021Epidemia: wielka zaraza w Londynie

"Watykan - stolica papieży". Polsat Viasat History pokaże dokument o Stolicy Apostolskiej! Kiedy premiera?

Od dwóch tysięcy lat Watykan jest stolicą chrześcijaństwa i miejscem pielgrzymek wiernych z całego świata. O jego bogactwie kulturowym świadczą niesamowite zbiory sztuki i znakomicie zachowane zabytki architektury, a licząca dwa tysiące lat historia Watykanu jest pełna tajemnic. Opowiada o nich program dokumentalny „Watykan – stolica papieży”!

07.02.2021Watykan - stolica papieży

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×