Polska komedia romantyczna „Dzień dobry, kocham cię” od dziś w kinach

Dziś na ekranach kin zadebiutuje polska komedia romantyczna „Dzień dobry, kocham cię” w reżyserii Ryszarda Zatorskiego z Barbarą Kurdej-Szatan i Aleksym Komorowskim w rolach głównych. Film opowiada o losach dwójki ludzi, którzy po przypadkowym spotkaniu usiłują odnaleźć się w wielkim mieście.

Multimedia

W filmie Ryszarda Zatorskiego po raz pierwszy w głównej roli na dużym ekranie wystąpiła Barbara Kurdej Szatan.

Ekipa była bardzo pomocna. Dobrze mi się grało, wszyscy są naprawdę świetnymi aktorami. Było bardzo przyjemnie, panowała fantastyczna atmosfera, nie tylko wśród ekipy aktorskiej, lecz także wśród ekipy realizacyjnej, dziewczyny od make-upu, dziewczyny od kostiumów. Kręciliśmy film w lipcu, była piękna pogoda, więc wszystko nam sprzyjało i była to po prostu jedna wielka przyjemność – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Barbara Kurdej-Szatan.

Grana przez Kurdej-Szatan Basia jest optymistycznie nastawioną do życia, niezależną 30-letnią singielką, która poznaje przystojnego lekarza. Niestety, splot nieszczęśliwych przypadków sprawia, że Basia i Szymon po przypadkowym spotkaniu i równie niespodziewanym rozstaniu nie mogą się odnaleźć, aż do przewrotnego finału na ślubnym kobiercu.

Szymon jest roztrzepany, ale to jest spowodowane tylko tym, że jest oddany w stu procentach swojemu zawodowi. Jego życie jest pełne przygód i w pewnym momencie napotyka na swojej ścieżce życiowej Basię. Od tego się wszystko zaczyna – mówi Aleksy Komorowski, odtwórca głównej roli.

Na drodze do szczęścia Szymona i Basi staje grany przez Łukasza Garlickiego Leon, dziedzic wielkiej fortuny, playboy i lekkoduch, który pod wpływem rodziców usiłuje się ustatkować. Jego wybranką jest Basia.

– Mój bohater to typ lekkoducha, który nie chce wiązać się na dłużej z jakąkolwiek kobietą. Jest fanem szybkich samochodów i dobrej zabawy do rana, nie unika używek. W pewnym momencie zostaje po prostu postawiony przez ojca pod ścianą, zostały mu odcięte fundusze, dopóki się nie ustatkuje i nie znajdzie sobie żony – tłumaczy Garlicki.

Na premierze "Dzień dobry, kocham cię" pojawił się również m.in. Marcin Piotrowski "Liber", z którym Barbara Kurdej-Szatan zaśpiewała promującą film piosenkę „Dzień dobry, kocham cię” – nową wersję hitu z repertuaru grupy Strachy Na Lachy. Utwór „Dzień dobry, kocham cię” będzie miał swoją premierę 7 listopada. Dystrybutorem filmu jest Kino Świat.

Komentarze

Skomentuj
 • Mario (gość)

  Lucek i Basia rządzą, miły i ciepły film, idealny na jesienny szary wieczór.

  15.11.2014 19:26
 • Tiszka (gość)

  A ja już widziałam i mogę śmiało polecić wszystkim! Swoją drogą genialna rola Domagały :)

  07.11.2014 14:22
 • Tiramisu (gość)

  Blondynka z Playa jest cudowna i naturalna! <3

  07.11.2014 14:20
 • Bogna (gość)

  Super, mam nadzieję, że uda mi się znaleźć chwilę, żeby wskoczyć do kina i obejrzeć :)

  07.11.2014 14:19
 • Basia Zadziwia (gość)

  ta dziewczyna naprawdę mnie zadziwia, dopiero niedawno dowiedziałam się że śpiewa, a piosenka tytułowa super cover. Dobrze, ze zaczyna grac w filmach, bo ile można tylko w reklamach, pochwalam.

  07.11.2014 13:12
 • Na ich miejscu. (gość)

  na ich miejscu starałabym się odszukać się na miejscu spotkania - tam gdzie się zderzyli...

  07.11.2014 12:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×