Polska wersja programu "Szef jak szpieg" jesienią 2015 w TVP

"Szef jak szpieg" to kolejna jesienna propozycja Telewizji Polskiej. Co jeszcze pojawi się na antenie TVP jesienią?

Multimedia

"Szef jak szpieg", przygotowywany przez TVP1, jest adaptacją brytyjskiego formatu "Undercover Boss". W każdym odcinku programu występuje szef lub właściciel, który – ze zmienionym wyglądam i tożsamością – zatrudnia się w swojej firmie jako szeregowy pracownik. Program będzie można oglądać na antenie Jedynki w któryś z dni powszednich.

CZYTAJ TAKŻE: NA PLANIE NOWEGO SEZONU "SENSACJI XX WIEKU" [WIDEO] "DZIEWCZYNY ZE LWOWA" ZAMIAST "BLONDYNKI" JESIENIĄ 2015 W TVP1

Jesienią w TVP1 pojawią się także m.in. nowe odcinki programu Tomasza Sekielskiego "Po prostu", "Świat się kręci", a także "Sensacji XX wieku" Bogusława Wołoszańskiego.

Na antenę wejdzie również amerykański serial "Biblia", a w niedzielne wieczory, w paśmie zajmowanym wiosną przez "Blondynkę", widzowie zobaczą nowy serial o Ukrainkach w Polsce, "Dziewczyny ze Lwowa".

Komentarze

Skomentuj
  • Iwona (gość)

    Widzę, ze nie oglądałaś uważnie. Nie uważam, że żenadą jest inwestycja blisko 2 mln złotych w sprzęt, który zarządowi wydawał się nie potrzebny. Dla Ciebie ten zegar jest nie istotny, ale tym ludziom ułatwi pracę. Facet dostał przedłużenia umowy na 2 lata pomimo, że powinien być już na emeryturze. Od początku wiadome było, że ten program nie będzie wyglądał tak jak w USA, gdzie każdy z pracowników mających bezpośredni kontakt z szefem dostaje coś "dla siebie".

    13.09.2015 20:06
  • Klaudia (gość)

    To jest poprostu żenada i wstyd. Łaskawie dali ludzia narzędzia do pracy i zegar ! Jednemu po 34 latach dali umowę o pracę! Żal! Myślałam że będzie cud i pomożecie jakoś ludzia a nie sobie w zakupie łaskawie narzędzi aby ludzie mogli bardziej zapie*dalac

    04.09.2015 09:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×