Polskie gwiazdy zawładną stacją VIVA Polska

Szczere wyznania na odważne tematy, dogłębne analizy burzliwych romansów, celne uwagi dotyczące najgłośniejszych wydarzeń w muzyce - nowy sezon w VIVA Polska opanują najgorętsze tematy i plotki komentowane przez polskie gwiazdy.

Multimedia

Już od lutego br. na antenie stacji pojawi się wiele nowości wypełnionych potężną dawką gwiazdorskich doniesień, m. in. nowy sezon "Kolejno Odlicz" oraz pionierskie produkcje "Ostre Gadki" i "Polska Stówa".

"Kolejno Odlicz" - jeden z najpopularniejszych formatów stacji VIVA Polska powraca w nowej odsłonie. Spontaniczne, szczere i przede wszystkim bardzo celne opinie na temat muzyki i wielkich świata show-biznesu: co sądzi Ewa Farna na temat zagranicznych hitów? przy jakiej klubowej muzyce uwielbia bawić się Stachursky? Nowy, czwarty sezon "Kolejno Odlicz" to 220 minut wypełnionych opiniami na tematy związane z muzyką oraz z polskimi i zagranicznymi artystami.

"Kolejno Odlicz", emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00.

Szczere wyznania, które nie zostały powiedziane nigdzie indziej, tylko w "Ostrych gadkach"! Pikantne życie gwiazd to jeden z najbardziej interesujących tematów, śledzonych nieustannie przez rzesze fanów. VIVA Polska wychodzi naprzeciw nieustannie rosnącym oczekiwaniom widzów i wprowadza pionierską serię "Ostrych Gadek". W każdym odcinku publiczność będzie mogła się dowiedzieć, jak zdaniem polskich gwiazd powinna wyglądać udana randka, na którym spotkaniu wypada już zaaranżować intymną sytuację, a nawet - jak pozbyć się niechcianego adoratora. Delikatne tematy komentować będą znani goście, m. in. Maja Bohosiewicz, Aleksandra Szwed, Mandaryna, Ilona Felicjańska, Krzysztof Skiba, Tomek Jacyków i wielu innych.

"Ostre Gadki", premiera 18. lutego br. o godzinie 19:00, emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00.

"Polska Stówa" to przegląd 100 najważniejszych polskich teledysków - najlepszych? Niekoniecznie… Nowa produkcja przybliży widzom najbardziej popularne wideoklipy. Kryteria wyboru to nie tylko świetne wykonanie, porywająca muzyka i genialne stylizacje, lecz również oryginalne zachowania artystów i niesamowita choreografia. Zaproszone do programu gwiazdy będą snuć opowieści, komentować i oceniać przedstawione klipy, a także dzielić się swoimi wspomnieniami związanymi z teledyskami. Uzupełnieniem ich wypowiedzi będą fragmenty omawianych klipów oraz wypowiedzi widzów stacji. W celu wyłonienia fanów, którzy pojawią się w "Polskiej Stówie", VIVA Polska zorganizowała konkurs. Aby wziąć udział w nagraniach u boku gwiazd wystarczy przesłać na adres podany na stronie viva-tv.pl 30- sekundowy filmik, w którym widz opowiada o swoim ulubionym lub najmniej ulubionym klipie Autorzy dziesięciu najlepszych filmików pojawią się gościnnie w programie "Polska Stówa", premiera 4.03 o godzinie 19:00, emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×