Poranne przebudzenie!

Od 5 września w TVN-ie startują poranki z ''Dzień Dobry TVN''. W niezmienionym składzie program poprowadzą: Jolanta Pieńkowska i Wojciech Jagielski, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Kinga Rusin i Marcin Węglarczyk oraz Magda Mołek i Andrzej Sołtysik.

Multimedia

Nie sprawdziły się wakacyjne plotki, że Dzień Dobry TVN od września poprowadzą Dorota Gardias-Skóra i Szymon Hołownia. Nic z tego? Prowadzący w niezmienionym składzie będą nas ''karmić'' ciekawymi informacjami, wywiadami, rozmowami.

W minionym sezonie Dzień Dobry TVN postawiło sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Konkurencja nie dała rady porannemu show TVN. Wyniki oglądalności z końca czerwca udowodniły, że Polacy najchętniej wybierają o poranku TVN! Ten stan trzeba utrzymać! DDTVN wraca już we wrześniu.

Twórcy nie mogą zawieść swoich fanów. Na nowy sezon przygotowali więc wiele interesujących pomysłów. Ich punktem wspólnym będzie zachęcenie widzów do włączenie się w tworzenie programu.

Już w wakacje Dorota Wellman i Marcin Prokop namawiali Polaków do udziału w konkursie ''Polska nakręcona'' - jego finał jesienią. Ale będzie tego znacznie więcej. Szczegóły już we wrześniu.

Oczywiście redakcja nie ma zamiaru rezygnować z ulubionych tematów swoich wiernych widzów - rodzicielstwo, kulinaria, moda, zdrowie i gwiazdy, a w weekendy jeszcze więcej gwiazd, podróży po Polsce, kuchni z najpopularniejszymi postaciami show biznesu i wizyt zagranicznych celebrytów.

W niezmiennym składzie Dzień Dobry TVN wraca po wakacjach w rytmie swojego wakacyjnego hitu ''Spójrzcie na mnie, ejże!'', który podbił Internet i nadmorskie plaże.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×