Poważna kontuzja uczestnika "Hell's Kitchen". Wylądował w szpitalu! [ZDJĘCIA]

W "Piekielnej Kuchni" bardzo często dochodzi do mniej lub bardziej poważnych kontuzji. Zacięcia nożem, lekkie oparzenia są niemal na porządku dziennym. Nie zawsze jednak opatrunek i pomoc obecnej na planie ekipy medycznej wystarczają. W dzisiejszym odcinku do szpitala trafi Sebastian Schrom.

Multimedia

Okropny ból pleców i ograniczone możliwości poruszania się uniemożliwią Sebastianowi pracę w "Piekielnej Kuchni". Sam szef Wojciech Modest Amaro zdecyduje, aby wysłać uczestnika drużyny Niebieskich do szpitala. Niestety, to nie jedyna osoba, która w dzisiejszym odcinku ze względów zdrowotnych nie będzie mogła wziąć udziału w serwisie.

CZYTAJ TAKŻE: "HELL'S KITCHEN" ODCINEK 4. PIEKIELNA KUCHNIA OMAL NIE SPŁONĘŁA! [ZDJĘCIA] "HELL'S KITCHEN" ODCINEK 4. BILGUUN ARIUNBAATAR NA WYSYPISKU ŚMIECI [ZDJĘCIA]

Co ciekawe, w poprzednich edycjach do szpitala trafili: Michał Bystroń ze skręconym kolanem oraz Maciej Obukowicz, który nabawił się poważnej kontuzji kolana. Każdy z nich - podobnie jak Sebastian Schrom - trafił do szpitala w piątym odcinku. Czy można już mówić o klątwie piątego odcinka "Hell's Kitchen"?

Czy przez kontuzję pleców Sebastian Schrom będzie musiał opuścić "Piekielną Kuchnię"? Który jeszcze uczestnik nie pojawi się dziś na serwisie? Wszystkiego dowiemy się już dziś, o godzinie 20:05 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×