"Power Couple". Niewiarygodne, jak Olivier Janiak wyglądał na początku swojej kariery! To wtedy bezgranicznie się zakochał. Publikujemy wyjątkowe zdjęcia prezentera

Olivier Janiak od lat kojarzony jest jako prowadzący programów takich jak "Power Couple", czy "Co za tydzień". Początki kariery dziennikarz ma już dawno za sobą. To właśnie wtedy spotkał miłość swojego życia. Pokazujemy, jak słynny prezenter zmieniał się przez lata. Zdjęcia z jego młodości robią wrażenie!

Multimedia

Olivier Janiak to postać od lat znana w show-biznesie. Prezenter ma na swoim koncie wiele programów i imprez organizowanych głównie przez TVN. Kojarzony jest ze swojego spokoju i wielkiego profesjonalizmu. Kiedyś ktoś myśli o tytułach takich jak "Co za tydzień" czy "Power Couple". Wielu widzów kojarzy go też z konkursów Miss Polonia, których bywał gospodarzem. Zanim poznaliśmy go w telewizji, zajmował się modelingiem. Być może nie wiedzieliście też, ale Janiak na początku pracy we wspomnianej stacji nie występował przed kamerą. Co więc takiego robił?

Pokazał wszystkich synów. Fani zachwycają się podobieństwem Zobacz więcej

Olivier Janiak. Początki kariery

Olivier Janiak zanim pokazał w mediach, co potrafi, studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Prezenter pracował również jako model. Później trafił do TVN-u. Nie występował jednak od razu przed kamerą. Na początku związany był z działem reklamy. Pierwszy program, który prowadził, to "Big Star Party". Później zaczął regularnie pojawiać się w programie "Co za Tydzień", co do tej pory jest jego znakiem rozpoznawczym.

Praca w mediach sprawiła, że nie tylko zyskał rozpoznawalność i uznanie. To dzięki niej poznał swoją żonę Karolinę Malinowską. Przy pierwszym spotkaniu nie byli pewni, co do swojej znajomości, ale z czasem zrozumieli, że łączy ich coś więcej niż zwykła znajomość. Małżeństwem zostali po trzech miesiącach, co budziło wiele kontrowersji w rodzinie zakochanych. Para doczekała się trzech synów: Fryderyka (ur. 29 czerwca 2009), Christiana (ur. 29 stycznia 2011) i Juliana (ur. 20 sierpnia 2013).

Dawno niewidziane gwiazdy zadały szyku! Mandaryna w nowej fryzurze i Gosia Andrzejewicz w różuZobacz więcej

Jak wyglądał Janiak na początku swojej kariery? Zobacz naszą galerię!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×