"Power Couple". Olivier Janiak miał wystąpić z Karoliną Malinowską w programie! Wiemy, dlaczego odmówili

Olivier Janiak i Karolina Malinowska mieli wystąpić razem w "Power Couple". Małżeństwo było gotowe stanąć w szranki i rywalizować z pozostałymi uczestnikami o duże pieniądze, ale stało się inaczej. Dlaczego Olivier Janiak wybrał prowadzenie programu zamiast występu w roli uczestnika? Wiemy, dlaczego Janiakowie odmówili.

Multimedia

Olivier Janiak miał wystąpić z Karoliną Malinowską "Power Couple"

"Power Couple" to wiosenna nowość stacji TVN. W programie biorą udział pary, które wierzą w swój związek, a swoje zgranie mogą zamienić na duże pieniądze. Gospodarzem formatu jest Olivier Janiak, który 17 lat temu wziął ślub z Karoliną Malinowską i od tego momentu na własnej skórze doświadcza, że razem można więcej. Para wychowuje wspólnie trzech synów: Fryderyka (ur. 2009) i Christiana (ur. 2011) i Juliana (ur. 2013).

Olivier Janiak podsumowuje 1. odcinek. Torresowie idą po zwycięstwo?Zobacz więcej

Prezenter i jego ukochana dostali propozycję udziału w programie w roli jego uczestników, ale musieli odmówić - dowiedział się serwis Telemagazyn.pl. Dlaczego?

Od tego się zaczęła moja przygoda z tym programem. W grudniu Marta Więch, producentka, fantastyczna osoba, która zarządza tym całym projektem, zadzwoniła do mnie, że "Olivier cieszę się, że wreszcie będziemy mogli coś razem zrobić [...] Chcielibyśmy was z Karoliną zaprosić... - zdradził nam Olivier Janiak.

Sprawy jednak się skomplikowały, dlatego Olivier wyszedł do zaprzyjaźnionej producentki z inną propozycją. Co stanęło na drodze występowi Oliviera Janiaka z Karoliną Malinowską w "Power Couple"? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

"Power Couple" w soboty, o godz. 20:00 w TVN

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×