"Powrót". Teaser nowego serialu CANAL+! W roli głównej Bartłomiej Topa

"POWRÓT" to historia Jana, który dostaje od losu drugą szansę, kiedy nagle umiera na zawał serca i… nieoczekiwanie zmartwychwstaje. Jak będzie wyglądać jego nowe życie? Nowy serial CANAL+ to komedia, w której wszyscy możemy przejrzeć się jak w zwierciadle i odpowiedzieć sobie na pytanie – kim naprawdę jesteśmy i kim chcielibyśmy być, gdybyśmy mogli przeżyć nasze życia na nowo?

Multimedia

W niecodzienny klimat produkcji wprowadzi widzów teaser i plakat autorstwa znanego fotografa, Jacka Poremby. Premiera serialu już 15 kwietnia! Plakat w metaforyczny sposób nawiązuje do fabuły, a jego realizacja była dużym artystycznym wyzwaniem.

Przedstawiając bohatera w pozycji embrionalnej, zależało nam na tym, aby pokazać jego ponowne narodziny. Dlatego Jan na plakacie jest zawieszony w nieokreślonej przestrzeni, połączony pępowiną z umownym wszechświatem. Wykonanie zdjęcia było nie tylko artystycznym, ale przede wszystkim technicznym wyzwaniem. To efekt, którego nie dałoby się osiągnąć w programie graficznym. Stworzyliśmy specjalną konstrukcję, gdzie na wysokości kilku metrów umieściliśmy przezroczyste pleksi, które utrzymywało aktora na potrzeby sesji. Kluczowe było odpowiednie jej oświetlenie oraz charakteryzacja Bartka, dzięki czemu uzyskaliśmy efekt nie z tego świata. - mówi Jacek Poremba, fotograf.

Bartłomiej Topa gwiazdą nowego serialu CANAL+. To czarna komedia o... zmartwychwstaniu!Zobacz więcej

Autorem scenariusza jest Krzysztof Rak („Bogowie”, „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”). Wszystkie odcinki serialu wyreżyserował Adrian Panek („Daas”, „Wilkołak”). Za zdjęcia odpowiada Karina Kleszczewska („Hiszpanka”), za scenografię Daria Dwornik („Kruk”), a za kostiumy Małgorzata Fudala („Klangor”). Producentem serialu jest Wonder Films – dom produkcyjny stworzony przez trójkę dobrze znanych w branży producentów: Klaudiusza Frydrycha, Krzysztofa Raka i Ingę Kruk.

Premiera "POWROTU" już 15 kwietnia. Serial produkcji oryginalnej CANAL+ będzie można obejrzeć na antenie CANAL+ oraz w serwisie canalplus.com.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×