Powstaje film o Zenku Martyniuku! Kto zagra króla disco polo? Gdzie odbywają się castingi do filmu? [FABUŁA, OBSADA, ZGŁOSZENIA]

To było nieuniknione! Wszystko wskazuje na to, że doczekamy się filmowej biografii króla muzyki disco polo, Zenka Martyniuka! Kto wcieli się w lidera zespołu Akcent? Kiedy premiera? Jak zgłosić się na casting? Sprawdźcie!

Multimedia

FILM O ZENKU MARTYNIUKU - FABUŁA

O filmowej biografii Zenona Martyniuka w kuluarach mówiło się już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz cały projekt się klaruje. Fabuła będzie opowiadać o liderze zespołu Akcent, który swoją muzyczną karierę rozpoczął pod koniec lat 80., a w 1989 roku stworzył zespół Akcent, pod szyldem którego występuje do dzisiaj.

Za reżyserię filmu ma odpowiadać Katarzyna Jungowska, prywatnie będąca córką Grażyny Szapołowskiej. Jungowska do tej pory zrealizowała tylko jeden pełnometrażowy film - "Piąte: nie odchodź" z 2014 roku, w którym główną rolę zagrała Michalina Olszańska.

TVP liderem dzięki Martyniukowi, Sławomirowi i "Despacito" z playbacku [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

FILM O ZENKU MARTYNIUKU - OBSADA

Portale plotkarskie donoszą, że w rolę Zenona Martyniuka w filmie wcieli się Antoni Królikowski. Mówi się także, że o tę rolę mieli się starać m.in. Piotr Głowacki oraz Dawid Ogrodnik, czyli gwiazdy filmu "Disco Polo" Macieja Bochniaka z 2015 roku. Jako, że nie są to potwierdzone informacje, to radzimy podchodzić do nich z pewną dozą nieufności.

Boys, Sławomir, Zenek i Cleo roztańczyli Warszawiaków! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

FILM O ZENKU MARTYNIUKU - JAK ZGŁOSIĆ SIĘ NA CASTING

Poszukiwani są ludzie w każdym wieku. - Jeżeli chciałbyś spełnić swoje marzenia o zagraniu w filmie przyjdź na CASTING w sobotę 29 września w godz. 10:00 - 18:00 do Hotelu Unibus przy ul. Widowiskowej 4 w Bielsku Podlaskim - podają organizatorzy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×