Powstanie 4. sezon serialu "Lekarze"!

Fani serialu "Lekarze" mają powody do radości. Wiadomo już, że powstanie kolejna seria "Lekarzy"!

Multimedia

Sukces "Lekarzy" zachęcił producentów do stworzenia kolejnej serii serialu. Obecnie w poniedziałki o 21:30 na TVN-ie można oglądać 3. sezon "Lekarzy". 1 października rozpoczęły się zdjęcia do 4. serii.

- Kolejna seria to dowód niesłabnącej popularności naszego medycznego serialu i wiary w lekarski sukces. Przed bohaterami następne dramatyczne zakręty i trudne wybory. Z pewnością nie raz zaskoczymy widzów - zapewniła "Świat seriali" producentka serialu Dorota Chamczyk. Dodała również, że w planach jest nakręcenie jeszcze przynajmniej jednego sezonu serialu.

- Ta seria będzie przełomowa dla lekarzy z toruńskiej placówki, przyjdzie im zmierzyć się z wydarzeniami, których nigdy ani nie planowali, ani nie przewidywali. Tragedia dotknie wszystkich, od tej pory nic już nie będzie takie samo w Copernicusie. Jestem przekonana, że widzowie będą sekundować losom naszych bohaterów i wspierać ich działania, aż do następnej piątej serii - dodała Chamczyk.

Producentka zdradziła również kilka szczegółów dotyczących fabuły 4. sezonu "Lekarzy". Do głównej obsady serialu w roli nowego ordynatora chirurgii dołącza Wojciech Mecwaldowski. Piotr Wanat (Szymon Bobrowski) będzie miał poważne kłopoty z prawem, a Daniel Orda (Wojciech Zieliński) wciąż będzie walczył o odzyskanie swojej zawodowej pozycji. Z kolei Beata (Agnieszka Wiedłocha) spróbuje stworzyć szczęśliwy związek ze swoim byłym pacjentem - informuje "Świat seriali".

Chamczyk nie chce jednak zdradzać więcej szczegółów, zwłaszcza na temat związku Maksa i Alicji. - Więcej z tego, co stanie się w czwartym sezonie nie możemy zdradzać, aby nie popsuć naszym widzom przyjemności oglądania aktualnie emitowanych odcinków - dodała Dorota Chamczyk.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×