Poznaj uczestników drugiego odcinka reality show "Wczorajsi"! [ZDJĘCIA]

Już 9 listopada o godz. 23:00 na antenie Eska TV widzowie na własne oczy przekonają się, co dla Karoliny, Bartka i Pawła oznacza dobra zabawa.

Multimedia

Karolina uczy się jeszcze w liceum. Dorywczo pracuje w klubie go-go „Coyote”, o czym nie wszyscy wiedzą. Jest singielką z wyboru oraz fanką dobrej zabawy. Razem z przyjaciółkami uwielbia się upijać i wyrywać „nadzianych” facetów. Szczególnie kręcą ją obcokrajowcy z portfelem wypchanym euro. Karolina jest świadoma swojej urody, z czego potrafi zrobić pożytek. Nienaganną aparycję i wysportowaną sylwetkę zawdzięcza regularnym ćwiczeniom w klubie fitness. Nie lubi mieć konkurencji i w zasadzie raczej jej nie ma - przyjaciółki pozostają w cieniu Karoliny. A niech by tylko któraś spróbowała wejść Karolinie w drogę – wpada w furię, bywa agresywna i nie żałuje ostrych słów.

Bartek na co dzień pracuje jako grafik, w weekendy natomiast dorabia jako dj. Życie traktuje jako niekończącą się balangę. Na imprezach potrafi wypić tyle, że ma problemy z występami dj'skimi. Wtedy na ratunek przychodzi jego przyjaciel Krystian, który staje za dekami, by dalej prowadzić zabawę. Na brak powodzenia Bartek nie narzeka. Dziewczyny bez przerwy się do niego kleją.

CZYTAJ TAKŻE: JESIENNE NOWOŚCI I NOWA OPRAWA W ESKA TV "WCZORAJSI" - NOWE REALISTY SHOW OD 2 LISTOPADA W ESKA TV

Paweł uczy się w liceum. Pochodzi z bogatego domu. Nadal jest na utrzymaniu rodziców, z którymi mieszka, co wcale mu nie przeszkadza. Dumnie przyznaje, że z zawodu jest „synem”. Zadaje się tylko z rówieśnikami o podobnym statusie materialnym, a na szalonych imprezach potrafi wydać nawet 2000 złotych! Zna najmodniejsze kluby w stolicy, bywa w hotelach, kasynach, domach z basenami. Wynajmuje apartamenty na godziny. Ostatnio pod wpływem alkoholu rozbił ojcu samochód, przez co zostało mu odebrane pokaźne kieszonkowe. Teraz Paweł jest zmuszony dorabiać jako kelner, co nie przeszkadza mu w dalszym imprezowaniu z przyjaciółmi!

Już 9 listopada o godz. 23:00 na antenie ESKA TV wyemitowany zostanie 2. odcinek programu "Wczorajsi, czyli taśmy prawdy".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×