"Prawdziwe Angry Birds" od 5 lipca na Nat Geo Wild

Wkurzone ptaki atakują! Jak wyglądają "Prawdziwe Angry Birds"? Dowiecie się już w lipcu na an

Multimedia

"Angry Birds" to jedna z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Miliony osób na całym świecie bawiły się i stale bawią w "totalną demolkę" przy pomocy kolorowych ptaków. "Angry Birds" to kolejne ikony popkultury, towarzyszące nam w każdym miejscu i czasie - od telefonu komórkowego po pościel, od piórnika po bieliznę. A co jeśli w naszej przyrodzie istnieją prawdziwe "Angry Birds", a nawet jest ich całe mnóstwo? Walczą o jedzenie, schronienie, czy o potomstwo – i nie chodzi tu wcale o demolkę, a o przeżycie. Dla ptaków agresja i złość są kluczem do przetrwania.

Zima to dla ptaków ciężki okres. Zdobywanie jedzenia staje się prawdziwym wyzwaniem. W tak trudnej sytuacji nie ma miejsca na honor, czy współczucie. Bielik olbrzymi, aby zapolować na upragnioną rybę w jednym z nielicznych przerębli musi najpierw pokonać swojego sąsiada – orła przedniego. W ruch w tej walce zawodników wagi piórkowej idą imponujące szpony i nie lada dzioby. Nie ma lepszego sposobu na „wkurzenie” ptaka niż głód, przy nim nawet najlepsza animacja to wyłącznie zabawna bajka.

Seria dokumentalna "Prawdziwe Angry Birds" na antenie Nat Geo Wild pokaże wiele przykładów zawziętości i walki w podniebnym ptasim świecie. Mimo, że nie zdajemy sobie z tego na co dzień sprawy, rywalizacja między jedynymi zwierzętami, które potrafią latać, jest bardziej brutalna niż moglibyśmy przypuszczać. Walka to dla ptaków codzienność - toczą one boje nie tylko o pożywienie, lecz również np. o siedlisko, czy partnera. Ptasie gody bywają wyjątkowo krwawe, a konkurenci nierzadko stracą wiele piór zanim uda się im zdobyć wymarzoną partnerkę. Codzienne niebezpieczeństwa i rywalizacja zmuszają ptaki do podejmowania dużego ryzyka, do agresji – dla nich to kwestia życia i śmierci. Premiera "Prawdziwych Angry Birds" w niedzielę, 5 lipca o godz. 18:00 na Nat Geo Wild!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×