"Prawomocny" od stycznia na FOX Comedy

Kiedy popularny, emitowany przez wiele lat serial telewizyjny dobiega końca, aktorzy w nim występujący szybko muszą znaleźć sobie zajęcie. Przystojny, uwielbiany przez rzesze fanek Dean Sanderson (Rob Lowe) grał w nim prawnika. Dzięki tej roli zyskał uznanie i rozgłos. Jego kreacja aktorska była tak doskonała i przekonująca, że sam uwierzył, iż może być świetnym prawnikiem.

Multimedia

"PRAWOMOCNY" REMIERA: PIĄTEK, 29 STYCZNIA, GODZ. 21:00 i 21:25 (DWA ODCINKI)

Po zakończeniu pracy na planie Dean postanawia więc wrócić do swojego rodzinnego miasteczka - Boise w Idaho - i zasilić szeregi rodzinnej kancelarii prawniczej. Dean jest święcie przekonany, że ma wystarczające kompetencje i tak dużo nauczył się podczas realizacji serialu, że doskonale poradzi sobie z nowym wyzwaniem. Wierzy, że przeniesienie swojej roli do świata rzeczywistego jest doskonałym sposobem na życie. W roli Deana Sandersona zobaczymy doskonałego Roba Lowe’a („Kontakt”, „Miasteczko Salem”, „Prezydencki poker”), który za tę kreację otrzymał nominację do Złotego Globu. Na planie partnerować mu będzie niezwykle popularny w latach osiemdziesiątych, młodziutki łamacz kobiecych serc, którego widzowie pamiętają przede wszystkim jako Kevina Arnolda z hitu „Cudowne lata” – Fred Savage. Aktor wciela się w postać Stewarta Sandersona, brata Deana, który nie do końca jest przekonany do ekscentrycznego pomysłu i podczas gdy cała rodzina entuzjastycznie wita Deana w domu, on jeden pozostaje skonsternowany.

W rolach głównych w serialu „Prawomocny” wystąpią także Mary Elizabeth Ellis jako żona Stewarta - Debbie Sanderson („Jess i chłopaki”) oraz grająca ich córkę Lizzie - Hana Hayes („Z zaskoczenia”). W serialu pojawiają się także aktorzy z gościnnymi rolami. W jednym z odcinków zobaczymy Christinę Applegate, znaną szerszej publiczności przede wszystkim jako Kelly Bundy, córkę Teda, z kultowego „Świata według Bundych”. Applegate zagra Gale Budnick, dawną miłość Deana z czasów licealnych.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×