Premierowy fragment filmu "Mroczny rycerz powstaje" na MTV Movie Awards

Podczas zbliżającej sie wielkimi krokami ceremonii rozdania nagród MTV Movie Awards, która odbędzie się w nocy z 3 na 4 czerwca o g. 3:00 polskiego czasu, pokazany zostanie premierowy fragment filmu "Mroczny rycerz powstaje".

Multimedia

W wydarzeniu udział weźmie reżyser Christopher Nolan oraz gwiazdy - Christian Bale, Joseph Gordon-Levitt i Gary Oldman. Nagrody MTV poprowadzi komik i aktor - Russell Brand.

Do imponującego grona sław wręczających nagrody dołączyli właśnie Channing Tatum i Matthew McConaughey, gwiazdy nadchodzącego filmu "Magic Mike". Złoty popcorn wręczą również: Adam Sandler, Emma Watson, Andy Samberg, Logan Lerman, Emma Stone, Andrew Garfield, Kristen Stewart, Chris Hemsworth, Charlize Theron, Michael Fassbender, Mila Kunis i Mark Wahlberg. Na żywo wystąpią zespół fun. oraz raper Wiz Khalifa.

Nagrody MTV Movie Awards to jedna z najbardziej oryginalnych imprez filmowych na świecie. Według zapowiedzi organizatorów, tegoroczna gala ma szansę ponownie przejść do historii i obfitować będzie w wiele niespodzianek i niezapomnianych chwil. O tym, komu powinny zostać przyznane Złote Popcorny decydują fani MTV, głosując online za pośrednictwem strony MovieAwards.MTV.com. Głosować można do soboty, 2 czerwca.

Oficjalnymi sponsorami tegorocznych nagród MTV Movie Awards są: Bing, Chevrolet®, Sprint®, State Farm® oraz Taco Bell®. Wśród międzynarodowych partnerów znalazła się firma Sony Pictures oraz jej “Niesamowity Spider-man".

Bezpośrednia relacja z MTV Movie Awards w MTV w nocy z 3 na 4 czerwca o g. 3:00 (a o 2:00 specjalne zapowiedzi wydarzenia i relacje z czerwonego dywanu). Dodatkowe emisje 4 czerwca o g. 21:00, [9 czerwca o g. 20:00[/a] oraz [a]//www.telemagazyn.pl/program-tv/1000001448009,mtv_movie_awards_2012,id,t.html;10 czerwca o g. 13:00](//www.telemagazyn.pl/program-tv/1000001447967,mtv_movie_awards_2012,id,t.html).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×