Program telewizyjny na czwartek, 10.06.2021. Co obejrzeć 10 czerwca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Czwartek, 10 czerwca - co dziś w TV? Sprawdź aktualny program tv na czwartek. Przed nami wieczór komedii. W telewizji m.in. "Pożyczony narzeczony", "Godziny szczytu" i "Narzeczony na niby". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 10.06.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 10 czerwca 2021 r.:

Inspektor Lee to twardy i oddany pracy policjant, który jest równocześnie przyjacielem i ochroniarzem córki chińskiego konsula, jedenastoletniej Soo. Po przejęciu Hongkongu przez Chiny w 1997 roku konsul zostaje wysłany z misją dyplomatyczną do Los Angeles. Wkrótce jego córka zostaje porwana przez człowieka, który przed laty zamordował partnera inspektora Lee.
"Godziny szczytu" - TVN7, godz. 20:00

Rachel to rozważna młoda kobieta, która wytrwale poszukuje partnera. Pewnego dnia, po przyjęciu urodzinowym z okazji trzydziestych urodzin, budzi się w łóżku z przystojnym mężczyzną. Stwierdza, że jest to narzeczony jej najlepszej przyjaciółki. Rachel chciałaby zapomnieć o tym wydarzeniu, lecz przekonuje się, że jest w mężczyźnie zakochana.
"Pożyczony narzeczony" - TV Puls, godz. 20:00

Ratownicy wezwani przez Johna udzielają Basi pomocy. Grzelakowa zostaje przewieziona do szpitala. Przeszła zawał. John obwinia się o zły stan zdrowia babci. Zenek stara się pocieszyć wnuka. Staś Pyrka zaczyna pracę w firmie przewozowej Wyrwasa. Łukasz nadzoruje jego pracę. Kasia zwierza się Aldonie z problemów małżeńskich. Michalina i jej znajomi pracują nad spektaklem. Dziewczyna postanawia poruszyć w sztuce temat narkotyków. Obawia się reakcji Witka, który zmagał się z uzależnieniem.
"Barwy szczęścia" odcinek 2464. - TVP2, godz. 20:10

Gdy pewnego dnia życie Kariny zamienia się w pasmo nieszczęść, kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i "podkolorować" rzeczywistość. Niestety, uruchomiony festiwal małych i dużych kłamstw wymyka się jej spod kontroli, doprowadzając do wielu nieprzewidzianych sytuacji. W konsekwencji wszyscy bohaterowie będą musieli zrobić porządek zarówno w swoim życiu, jak i w swoich sercach.
"Narzeczony na niby" - Polsat, godz. 21:05

Julie traci w wypadku samochodowym męża i jedyną córkę. Patrick był wybitnym kompozytorem. Przed śmiercią pracował nad utworem muzycznym, który miał być wykonywany jednocześnie w 12 europejskich stolicach. Pogrążona w rozpaczy kobieta odrzuca wszystko, co ma związek z dotychczasowym życiem. Zrywa kontakty z rodziną i przyjaciółmi. Chce zacząć życie od nowa, tym razem w nic nie angażując się naprawdę. Ale takie postępowanie nie przynosi jej ukojenia.
"Trzy kolory. Niebieski" - TVP Kultura, godz. 21:45

Andrzej "Andre" Kostynowicz wyemigrował z Polski przed stanem wojennym. Teraz pracuje dla francuskich służb specjalnych jako zawodowy morderca. Pewnego dnia dowiaduje się, że jest ciężko chory. Przed śmiercią pragnie odnaleźć swoją dawną ukochaną i rozliczyć się z przeszłością.
"Ostatnia misja" - TVN, godz. 22:30

Podczas pierwszej misji agent 007 będzie musiał stawić czoła złowieszczemu Chińczykowi zwanemu "doktorem No", który usiłuje wywołać trzecią wojnę światową, skradłszy rakiety z przylądka Canaveral. Na Jamajce trzej udający ślepców Murzyni zabijają agenta brytyjskiego wywiadu oraz jego sekretarkę i ukrywają ich ciała. Z tego powodu Bond musi przerwać wizytę w kasynie i podjąć śledztwo na miejscu. Po wylądowaniu na wyspie staje się obiektem zainteresowania zarówno agenta CIA Feliksa Leitera, jak i ludzi doktora No.
"Doktor No" - TVP2, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 10.06.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×