Program telewizyjny na czwartek 11.03.2021. Co obejrzeć 11 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na czwartek - dziś w tv "Nasz nowy dom" w miejscowości Jaroszki w województwie mazowieckim, ciąg dalszy perypetii "Przyjaciółek" oraz film "Jaś Fasola: nadciąga totalny kataklizm". Sprawdź, co jeszcze 11 marca w telewizji. Program telewizyjny na czwartek 11.03.2021 w tekście poniżej.

Multimedia

Program tv na czwartek, 11 marca 2021 r.:

W czwartek ekipa programu odwiedzi Jaroszki w województwie mazowieckim. To właśnie tam mieszka Pani Monika z mężem i synami: osiemnastoletnim Pawłem i Czternastoletnim Michałem. Kilka lat temu rodzice mieli poważny wypadek. Pan Piotr bardzo ucierpiał, miał połamany kręgosłup, do dziś nie powrócił do pełnej sprawności. Na domiar złego, ojciec rodziny zachorował na schizofrenię. Sytuacja materialna rodziny pogorszyła się drastycznie, zmuszeni byli sprzedać swoje mieszkanie i przenieśli się do starego drewnianego domu we wsi Jaroszki, nieopodal Zwolenia. W domu nie było łazienki, ogrzewali go starym piecem, nieocieplona elewacja nie zapewniała odpowiedniego schronienia zimą.
"Nasz nowy dom" - Jaroszki w województwie mazowieckim - Polsat, godz. 20:05

W szpitalu Helmut dziękuje Paulince za uratowanie życia. Pielęgniarka wręcza dziewczynce dyplom Małego Ratownika. Paulinka martwi się, że jej mama może znów zachorować. Stańscy mówią Karolinie, że zrezygnowali ze sprzedaży hotelu. Sabina będzie odpowiadać za zarządzanie ośrodkiem SPA. Recepcjonistka gratuluje szefowej pojednania z mężem, ale Bożena dostrzega w jej zachowaniu nieszczerość. Małżonkowie zamierzają adoptować Tadzia. Pijany Jonasz wdziera się do mieszkania Józka, wynajmowanego przez Gabrysię. Przerażona kobieta prosi Józka o pomoc.
"Barwy szczęścia" odcinek 2404. - TVP2, godz. 20:10

Zuza nie może uczestniczyć w ważnym spotkaniu z japońskimi gośćmi. Musi natychmiast jechać do sklepu, który został zdemolowany przez Krzysia. Dagmar przedstawia się gościom jako Zuzanna Markiewicz i prowadzi spotkanie… Po otrzymaniu anonimu Anka staje się podejrzliwa w stosunku do męża. Obawia się, że ma romans z którąś ze swoich studentek - nie zniosłaby kolejnej zdrady Pawła… Sajmon wysyła do Ingi SMA-a z propozycją spotkania. Kobieta udaje, że nie odczytała jego wiadomości i unika tematu. Młody trener nie rezygnuje z podejmowania kolejnych prób…
"Przyjaciółki" odcinek 196. - Polsat, godz. 21:05

Jaś Fasola jest pracownikiem londyńskiej Royal National Gallery, gdzie ma posadę zwykłego stróża. Zaniedbuje obowiązki, ciągle zapada w drzemkę w godzinach pracy. Nadarza się wyjątkowa okazja, by na jakiś czas pozbyć się uciążliwego pracownika. Przełożeni wysyłają go do Kalifornii na uroczystość powrotu do USA płótna amerykańskiego malarza Jamesa Whistlera. Jaś Fasola wystąpi jako wybitny rzeczoznawca, który ma wygłosić przemowę. Okropne zamieszanie zaczyna się już w samolocie i na lotnisku w Los Angeles.
"Jaś Fasola: nadciąga totalny kataklizm" - TVN7, godz. 21:40

Do miasta przybywa Święty Mikołaj. W życiu mieszkańców panuje chaos spowodowany gorączkowymi przygotowaniami do Bożego Narodzenia. Pewna kobieta, która nie interesuje się futbolem, nawiązuje romans z popularnym piłkarzem. Małżeństwo musi się uporać z tajemnicami. Dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
"Miłość jest wszystkim" - TVN, godz. 22:35

"M" uważa, że metody pracy Jamesa Bonda przestały się sprawdzać. Postanawia wysłać go do sanatorium dla podreperowania zdrowia. W ośrodku uwagę agenta zwraca dziwne traktowanie jednego z pacjentów o nazwisku Jack Petachi. Niebawem Petachi ginie z rąk członka tajemniczej organizacji, która wcześniej wykorzystała go do wykradzenia dwóch uzbrojonych pocisków Cruise. Wkrótce okazuje się, że za kradzieżą stoi Blofeld, dawny przeciwnik Bonda. W zamian za zwrot rakiet domaga się okupu, który ma być dostarczony w ciągu siedmiu dni.
"Nigdy nie mów nigdy" - TVP2, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 11.03.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×