Program telewizyjny na czwartek, 11.07.2019. Co obejrzeć 11 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 11.07.2019? W programie TV na czwartek m.in. "Miłość na zamówienie", "Choć goni nas czas", "Gruby i chudszy II: Rodzina Klumpów", "Cudownie ocalony" i "To tylko seks". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 11 lipca 2019!

Multimedia

Program tv na czwartek, 11.07.2019 r.:

Edward Cole to zajęty nieustannym pomnażaniem pieniędzy, opływający w luksusy multimilioner, który pewnego dnia trafia do szpitala z podejrzeniem raka. Tam poznaje mechanika samochodowego Cartera Chambersa, który znalazł się w szpitalu z tego samego powodu. Diagnoza jest miażdżąca - każdemu został zaledwie rok życia. W obliczu nieuchronnie zbliżającego się końca Edward i Carter postanawiają razem wyruszyć w podróż i zrealizować wszystkie marzenia.
"Choć goni nas czas" - TN7, godz. 20:00

Tripp ma ciekawą pracę, powodzenie u kobiet i sprawdzonych kolegów. Dzięki rodzicom, z którymi mieszka, wiedzie beztroskie życie. Jednak po 35 latach opieki nad jedynakiem matka i ojciec postanawiają pozbyć się syna z domu. Ma im w tym pomóc atrakcyjna i inteligentna Paula, która ma rozkochać w sobie Trippa i nakłonić go do wyprowadzki. Kobieta robi to bez trudu, lecz za późno zaczyna zdawać sobie sprawę, że sama straciła głowę dla mężczyzny. Tymczasem on, przejrzawszy intrygę rodziców, szykuje zemstę.
"Miłość na zamówienie" - Polsat, godz. 20:05

Jamie to młoda, żyjąca pełnią życia specjalistka od spraw rekrutacji. Dzięki pracy poznaje Dylana, dyrektora artystycznego z Los Angeles, i namawia go na przeprowadzkę do Nowego Jorku, gdzie mieszka. Przy okazji oboje odkrywają, że dogadują się. Szybko się zaprzyjaźniają i, jako wrogowie romantycznej miłości, postanawiają spróbować związku bez zobowiązań. Sytuacja się komplikuje, gdy uświadamiają sobie, że ich wzajemne relacje są bardziej romantyczne, niż im się wydawało.
"To tylko seks" - Polsat Film, godz. 21:00

Dwaj bracia, Leszek i Janek, przyjeżdżają do rodzinnej wsi na pogrzeb dawno niewidzianego ojca. Okazuje się, że zmarły zapisał majątek fundacji im. Jana Pawła II. Wiadomość doprowadza młodych mężczyzn do szału. Gdy bracia znajdują w stodole stary samochód, którym ponoć jeździł Karol Wojtyła, wpadają na pomysł, jak powetować sobie odniesioną stratę. Miejscowi postanawiają odkupić od nich auto mające, jak wieść niesie, moc uzdrawiania. Tymczasem Leszek i Janek postanawiają sprzedać pojazd temu, kto da więcej.
"Święty interes" - TV Puls, godz. 21:55

Związek Seana i Emily nie przetrwał próby czasu. Życie nie szczędzi Seanowi rozczarowań. Razem z zespołem The Mob przekonał się on, że taniec zawodowy to trudny biznes. Gdy przychodzą niepowodzenia na castingach, grupa The Mob przyznaje się do porażki. Jej członkowie wracają do Miami. Sean postanawia zostać w Los Angeles. Dowiaduje się o konkursie tanecznym w Las Vegas, w którym wygraną jest kontrakt w luksusowym klubie. Zaczyna kompletować drużynę, którą chce poprowadzić do zwycięstwa. Dołącza do niego Moose, który poznaje go z Andie.
"Step Up: All In" - Polsat, godz. 22:10

Korpulentny i nieśmiały profesor Sherman Klump spotkał prawdziwą miłość i postanowił się ożenić. Jego wybranką jest Denise Gaines, koleżanka z pracy. Miłą i spokojną atmosferę przerywa niespodziewany powrót alter ego profesora - Buddy'ego Love'a. Zdesperowany wykładowca postanawia raz na zawsze rozprawić się ze złą stroną swojej osobowości. Wykorzystując badania nad DNA przyszłej żony, ma zamiar wyeliminować kod genetyczny Buddy'ego ze swojego organizmu. Ten nie daje za wygraną.
"Gruby i chudszy II: Rodzina Klumpów" - TVN, godz. 22:30

Mazury, początek lat 60. XX wieku. Mikołaj został ciężko ranny w czasie wojny. Przysiągł, że jeśli przeżyje, postawi kapliczkę Matce Boskiej. Lata mijały, a "cudownie ocalony" nie spełnił obietnicy. Pewnego dnia, czując zbliżającą się śmierć, postanawia czym prędzej dopełnić zobowiązań. Przewodniczący urzędu gminnego nie chce udzielić zgody na budowę ani przyznać Mikołajowi cementu. Ksiądz nie zamierza poświęcić "samowoli budowlanej" w obawie, że narazi się władzy. Mimo to Mikołaj stara się spełnić obietnicę.
"Cudownie ocalony" - TVP2, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 11.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×