Program telewizyjny na czwartek, 12.07.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 1207.2018? W programie TV na dziś m.in. drugi półfinał Mistrzostw Świata w Rosji, "Miłość po francusku", "Króliczek", "Wredne dziewczyny" i "Bez granic". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 12 lipca 2018!

Multimedia

Program tv na czwartek, 12 lipca 2018 r.:

Rok 1981, początek stanu wojennego. Doświadczony cinkciarz, hazardzista i oszust Synek i jego młody podopieczny Janek potrafią odnaleźć się w najbardziej ponurej rzeczywistości. Po pobycie w Zakopanem, gdzie kantują naiwniaków na walucie i wygrywają nie do końca uczciwą partyjkę pokera, wybierają się na drugi koniec Polski do rodzinnego Sopotu. Po drodze zatrzymują się na noc w Krakowie u starego kumpla Markiza, który zleca im przetransportowanie do Warszawy poszukiwanego działacza Solidarności. Szczęście kanciarzy wyczerpuje się i trafiają w ręce milicji. Nieoczekiwanie z tarapatów ratuje ich oficer Urzędu Bezpieczeństwa, Mietek Królikowski. W rewanż chce, by cinkciarze skupowali dla niego waluty.
"Sztos 2" - TV Puls, godz. 20:00

Świat Batmana to w rzeczywistości dwa światy; dzienny i nocny. W jednym nasz bohater jest bogatym filantropem, w drugim pogromcą zła, nieugiętym obrońcą sprawiedliwości. Gdy Batman - Książę Ciemności, świetnie radzi sobie z powierzoną mu przez los misją obrońcy uciśnionych, jego alter ego załamuje się pod ciężarem dramatycznych wspomnień z młodości. Milioner Bruce Wayne postanawia poszukać fachowej pomocy. Zaczyna leczyć się u pięknej pani psycholog, doktor Chase Meridian. Pod jej opieką pacjent powraca do równowagi i to w samą porę. Właśnie staje wobec kolejnego wyzwania.
"Batman Forever" - Paramount Channel, godz. 20:00

Julianne Potter i Michael O'Neal byli kilka lat temu parą. Ich związek nie był udany, mimo to jednak pozostali najlepszymi przyjaciółmi. Obiecali sobie, że jeżeli do 28 urodzin nie znajdą sobie partnera, pobiorą się. Na krótko przed wyznaczonym terminem Michael dzwoni do Julianne i informuje ją, iż za kilka dni się żeni. Kobieta nie chce pogodzić się z tą informacją, egoistycznie uważając Michaela za swoją własność. Postanawia nie dopuścić do zawarcia małżeństwa. Kiedy jednak spotyka się z Michaelem i jego narzeczoną - uroczą, wrażliwą Kimberly, zaczyna zdawać sobie sprawę, jak bardzo trudne czeka ją zadanie.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Mój chłopak się żeni" - Polsat, godz. 20:05

Druga część przygód rozbójnika znanego jako Cartouche. Po śmierci ukochanej, którą zabił szef policji La Reynie, bohater filmu ma tylko jeden cel w życiu: pomścić dziewczynę. Wraz ze swymi wiernymi towarzyszami tworzy nieustraszoną grupę rozbójników na miarę drużyny Robin Hooda. Zabiera bogatym, daje biednym. Rozwścieczony regent żąda najwyższej ceny: głowy Cartouche'a. W obronie własnej ten uprowadza Juliette, siostrę rozsławionego szefa policji. A dziewczyna zamiast ratować się ucieczką, staje po stronie Cartouche'a i zaczyna mu pomagać. Młodych połączy gorące uczucie.
"Cartouche - rabuś wspaniały" - TVP2, godz. 20:10

Truman Burbank jest agentem ubezpieczeniowym po trzydziestce, który u boku ukochanej żony Meryl wiedzie spokojne i szczęśliwe życie w nadmorskiej miejscowości Seahaven. Mężczyzna od dzieciństwa ma wrażenie, że jest śledzony. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest bohaterem reality show, a jego egzystencja jest w pełni wyreżyserowana przez twórcę programu - Christofa. Dojrzały dramat w reżyserii sześciokrotnie nominowanego do Nagrody Akademii Petera Weira mówi o obłudzie nowoczesnego świata oraz ukazuje proces wychodzenia głównego bohatera z kłamstwa, które towarzyszyło mu od dzieciństwa. Produkcja zdobyła trzy nominacje do Oscara - w tym za najlepszy scenariusz oraz reżyserię.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Truman Show" - TVN, godz. 22:30

Michael Douglas i Diane Keaton zakochują się w sobie dzięki jego 9-letniej wnuczce. Kolejna komedia romantyczna mistrza gatunku Roba Reinera. Po śmierci żony Oren Little stał się zgorzkniałym, zamkniętym w sobie człowiekiem, stroniącym od kontaktów z innymi. Pewnego dnia pojawia się u niego uzależniony od narkotyków, dawno niewidziany syn, który ma do odsiedzenia wyrok w więzieniu. Zostawia mu pod opieką 9-letnią Sarah (Sterling Jerins), wnuczkę, o której istnieniu Oren nie wiedział. Rezolutna dziewczynka niespodziewanie wnosi w jego życie dużo radości. Dzięki niej antypatyczny agent nieruchomości zaprzyjaźnia się z mieszkającą po sąsiedzku Leah, która także czuje się samotna po śmierci ukochanej osoby.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Razem czy osobno?" - Polsat, godz. 23:30

Zobacz galerię

Najgorsze seriale Netfliksa

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 12.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×