Program telewizyjny na czwartek, 13.02.2020. Co obejrzeć w czwartek, 13 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 13.02.2020? W programie TV na czwartek, m.in. "Footlose", "Dzień dobry, kocham Cię", "Coco Chanel", "Gruby i chudszy" oraz "Rzeka tajemnic". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 13 lutego 2020 roku!

Multimedia

Program tv na czwartek, 13 lutego 2020 r.:

17-letni Ren MacCormack przeprowadza się z Bostonu do małego miasteczka na południu Stanów Zjednoczonych. Jest zszokowany panującymi tu zwyczajami. Mieszkańcami miasteczka wstrząsnął wypadek, w którym zginęło pięcioro nastolatków wracających z zabawy. Radny Shaw Moore, będący jednocześnie pastorem, zakazał słuchania głośnej muzyki i urządzania zabaw tanecznych. Ren przeciwstawia się zarządzeniu. Ma zamiar zorganizować bal maturalny i zaprosić uroczą Ariel, córkę pastora.
"Footlose" - TVN7, godz. 20:00

Emily Dickinson, uznawana za jedną z najlepszych amerykańskich pisarek, była uważana za samotniczkę. Prywatne listy ukazują nieznane historie z życia artystki. Nastoletnia Emily zaprzyjaźnia się z Susan Gilbert, z którą gra w spektaklu. W trakcie prób dziewczyny nawiązują romans, który trwa przez wiele lat, w tajemnicy przed światem. Susan przez długi czas nie mówi kochance, że została obiecana jej bratu za żonę. W końcu prawda wychodzi na jaw. Susan próbuje przekonać Emily, że te okoliczności pozwolą im spędzać razem więcej czasu.
"Szalone noce z Emily" - Ale kino+, godz. 20:10

Rok 1893. Do prowadzonego przez siostry zakonne sierocińca w d'Obazine ojciec przywozi dwie nastoletnie córki: Gabrielle i Adrienne. Po opuszczeniu placówki zarabiają na życie, wykonując poprawki krawieckie, a wieczorami śpiewają w miejscowym kabarecie. Gabrielle marzy o karierze artystycznej i wyjeżdża do Paryża. Pewnego dnia poznaje ekscentrycznego oficera Étienne Balsana oraz jego znajomych z wyższych sfer. Jej sposób ubierania się szokuje, ale jednocześnie intryguje. Wkrótce w jej życiu zjawia się angielski przemysłowiec Arthur Capel.
"Coco Chanel" - TVP2, godz. 20:45

Tripp ma ciekawą pracę, powodzenie u kobiet i sprawdzonych kolegów. Dzięki rodzicom, z którymi mieszka, wiedzie beztroskie życie. Jednak po 35 latach opieki nad jedynakiem matka i ojciec postanawiają pozbyć się syna z domu. Ma im w tym pomóc atrakcyjna i inteligentna Paula, która ma rozkochać w sobie Trippa i nakłonić go do wyprowadzki. Kobieta robi to bez trudu, lecz za późno zaczyna zdawać sobie sprawę, że sama straciła głowę dla mężczyzny. Tymczasem on, przejrzawszy intrygę rodziców, szykuje zemstę.
"Miłość na zamówienie" - Polsat Film, godz. 21:00

Przystojny Szymon pracuje jako lekarz w warszawskiej klinice. Choć wzdycha do niego pielęgniarka Pati, mężczyzna nie odwzajemnia jej uczuć. Zakochuje się od pierwszego wejrzenia w spotkanej na ulicy dziewczynie. Seria zbiegów okoliczności powoduje, że przypadkowi przechodnie tracą ze sobą kontakt. Długie poszukiwania nie przynoszą rezultatów. Tymczasem dziewczyna wpada w oko Leonowi, który dostał od rodziców ultimatum - albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.
"Dzień dobry, kocham Cię!" - Polsat, godz. 21:05

Genialny profesor chemii, Sherman Klump, prowadzi zajęcia na uniwersytecie. Z powodu tuszy i monstrualnego wyglądu jest onieśmielony i zagubiony, ma również kłopoty z funduszami na prowadzone przez siebie badania. Jedyną szansą jest zainteresowanie władz uczelni opracowywaną właśnie genetyczną metodą odchudzania. Przy okazji Klump ma nadzieję oczarować Carlę Purty, studentkę, w której się zakochał. Próbuje na sobie eliksir testowany na świnkach morskich. Eksperyment działa. Ale prócz figury zmienił się również charakter profesora.
"Gruby i chudszy" - TVN, godz. 22:30

Jimmy, Sean i Dave znają się od dzieciństwa. Ich przyjaźń została nagle przerwana przez tragiczne wydarzenie. Dave został porwany. Był przez kilka dni więziony i wykorzystywany seksualnie przez dwóch mężczyzn. To traumatyczne doświadczenie zaważyło na jego życiu. Bohaterowie spotykają się po 25 latach, znowu w tragicznych okolicznościach. 19-letnia córka Jimmy'ego została zamordowana. Śledztwo prowadzi Sean, który jest policjantem.
"Rzeka tajemnic" - TVN7, godz. 22:30

Do luksusowego domu w centrum Nowego Jorku, należącego dawniej do ekscentrycznego milionera, wprowadza się Meg Altman z córką, Sarą. Oprócz niezliczonych pokoi i zakamarków w mieszkaniu znajduje się "azyl" - opancerzone, zamykane na elektroniczny zamek pomieszczenie, w którym można schronić się na wypadek niebezpieczeństwa. Już pierwszej nocy Meg i córka muszą z niego skorzystać, ponieważ w domu pojawiają się włamywacze. Okazuje się, że celem rabusiów jest schron, w którym zmarły milioner ukrył coś cennego.
"Azyl" - Polsat, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 13.02.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×