Program telewizyjny na czwartek, 13.08.2020. Co obejrzeć 13 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Oto program telewizyjny na 13 sierpnia. W tym dniu w TV mnóstwo dobrych komedii, m.in. "Serce nie sługa", "Julie i Julia" czy "Taxi III". Sprawdź, co warto obejrzeć dziś wieczorem. Tak prezentuje się program tv na czwartek, 13.08.2020.

Multimedia

Program tv na czwartek, 13 sierpnia 2020 r.:

Daniel i Emilian jednocześnie dowiadują się, że zostaną ojcami. Żaden z nich nie jest na to gotowy. Co gorsza, w Marsylii zaczyna grasować gang Świętych Mikołajów. Złodzieje ciągle wyprowadzają gliniarzy w pole, a media relacjonują kolejne kompromitacje Emiliena. Szalony taksówkarz znów musi pomóc swojemu niezdarnemu przyjacielowi w śledztwie.
"Taxi III" - godz. 20:00 2 TV Puls

Daria i Filip przyjaźnią się od lat. Dziewczyna wciąż szuka prawdziwej miłości, a jej przyjaciel to typowy amant, który skacze z kwiatka na kwiatek. Żadne z nich nie jest jednak zadowolone z życia. Pewnego dnia Filip przypomina Darii propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko.
"Serce nie sługa" - godz. 20:00 w Polsacie

George (Paul Rudd) i Linda (Jennifer Aniston) to przemęczeni i zestresowani mieszkańcy Manhattanu. Gdy tracą źródło utrzymania, muszą spakować manatki i wyruszyć na południe. Podczas podróży do Atlanty, George i Linda trafiają do Elysium, idylicznej komuny zaludnionej przez wyjątkowo kolorowe postaci. Spotkanie z nimi pozwala im przewartościować swoje życie.
"Raj na ziemi" - godz. 20:00 w TVN7

Julie Powell to mieszkająca w Nowym Jorku niespełniona pisarka, która uważa, że jej życie stanęło w martwym punkcie. Pewnego dnia, chcąc zmienić swoje życie, Julie wpada na brawurowy pomysł, by w ciągu roku przygotować wszystkie 524 przepisy z legendarnej książki kucharskiej Julii Child, a swoje doświadczenia kulinarne opisać w blogu.
"Julie i Julia" - godz. 20:10 w TVP2

Matka ośmioletniego Billy'ego trafia za kratki. 86-letni dziadek musi odwieźć chłopca do jego ojca mieszkającego na drugim końcu Stanów. Dziadek nie będzie najlepszym wzorem dla dzieciaka. Na drodze spotyka ich mnóstwo przygód i zabawnych sytuacji, m.in. próba przetransportowania Billy'ego w kartonowym pudełku czy odwiedziny klubu ze striptizem.
"Jackass: Bezwstydny dziadek" - godz. 21:45 w TV Puls

George, który niedawno wydał za mąż jedyną córkę, Annie, nareszcie może się cieszyć pełnią życia. Kiedy Annie oznajmia rodzicom, że spodziewa się dziecka, George wpada w panikę. Gdy powoli zaczyna godzić się z rolą przyszłego dziadka, dowiaduje się, że w ciąży jest również jego żona! Życie mężczyzny w jednej chwili wywróci się do góry nogami.
"Ojciec panny młodej II" - godz. 22:05 w Polsacie

Grupa terrorystów bierze jako zakładników wiceprezydenta USA i 17 tysięcy widzów oglądających finałowy mecz hokejowy. Bandyci żądają miliarda dolarów okupu. Darren McCord, który na co dzień zajmuje się ochroną przeciwpożarową, rozpoczyna nierówną walkę. Nie wie, że przeciwko sobie ma nie tylko bezwzględnych terrorystów, ale także zdrajców szeregach stróżów prawa.
"Nagła śmierć" - godz. 22:10 w TVN&

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 13.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×