Program telewizyjny na czwartek, 17.10.2019. Co obejrzeć 17 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co w czwartek 16.10.2019 w TV? W programie telewizyjnym na czwartek m.in. filmy takie jak: "Sztos II" oraz "Slumdog. Milioner z ulicy". W czwartek w tv nie zabraknie też serialowych emocji. Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 17 października 2019! Będzie, co oglądać!

Multimedia

Program tv na czwartek, 17 października 2019 r.:

Rok 1981, początek stanu wojennego. Pokątnie handlujący obcymi walutami hazardzista i oszust Synek oraz jego podopieczny Janek wybierają się do Sopotu po pobycie w Zakopanem. Po drodze zatrzymują się w Krakowie u Markiza, który zleca im przetransportowanie działacza Solidarności do Warszawy. Dotychczasowe szczęście zawodzi mężczyzn - trafiają oni w ręce milicji. Oficer SB Mietek Królikowski ratuje ich z tarapatów. Chce, by skupowali dla niego walutę. Synek i Janek zwracają się o pomoc do Eryka. Planują oszukanie bezpieki.
"Sztos II" - TV Puls, godz. 20:00

Remek kontynuuje ćwiczenia w Fitness Klubie. Namawia Reginę, by wróciła do gry na fortepianie – i oferuje jej swoją pracownię do ćwiczeń. Franek jest zazdrosny, że jego dziewczyna spędziła wieczór w towarzystwie Remka. Wkrótce poznaje swojego rywala…. W obliczu choroby Małek Łukasz zaczyna martwić się o Paulinkę. Nie wyobraża sobie, że Bożena i Bruno adoptują i wychowają jego córkę. Wkrótce Sadowski natyka się na osiedlu na Stańskich z dziewczynką...
"Barwy szczęścia" odcinek 2116. - TVP2, godz. 20:10

Inga stara się złapać lepszy kontakt z córką. Jest zaniepokojona, bo zauważa, że Hania prawie nie widzi świata poza swoim telefonem. Maks umawia się z Ingą na koleżeńską kawę, chce pozostać jej znajomym. Paweł uznaje, że silenie się na normalność jest bez sensu, dla niego "nic już nie będzie takie samo". Mężczyzna skutecznie torpeduje wszelkie próby odzyskania równowagi domowników. Reszta rodziny zaczyna się buntować przeciw niemu. Tymczasem Jasiek dochodzi do wniosku, że rodzina na odległość nie może dobrze funkcjonować. Ku radości Zuzy postanawia przenieść biznes do Warszawy. Patrycja wraca do domu...
"Przyjaciółki" odcinek 164. - Polsat, godz. 21;10

Marisa Ventura po rozwodzie samotnie wychowuje syna, zarabiając na życie jako pokojówka luksusowego hotelu Beresford na Manhattanie. Podczas sprzątania apartamentu Caroline Lane, damy z wyższych sfer, Marisa mierzy dla zabawy jej suknię. Wygląda w niej przepięknie i tak odmieniona natyka się na innego hotelowego gościa. Jest nim kandydat do senatu, wschodząca gwiazda polityki, prawnik Chris Marshall. Po wspólnym spacerze, a potem kolacji, podczas której obie strony wielce przypadły sobie do gustu, Marisa nie potrafi sprostować pomyłki.
"Pokojówka na Manhattanie" - TV4, godz. 21:40

Pochodzący z dzielnicy slumsów w Bombaju osiemnastoletni Jamal Malik bierze udział w indyjskiej edycji teleturnieju "Milionerzy". Zdołał już wygrać zawrotną kwotę 10 milionów rupii, a teraz staje przed ostatnim pytaniem i szansą na podwojenie nagrody. Na dzień przed nakręceniem finałowego odcinka Jamal zostaje jednak zatrzymany przez policję i brutalnie przesłuchany. Prowadzący program, Prem Kumar, wątpi bowiem w uczciwość chłopaka. Wydaje mu się niemożliwe, żeby pozbawiony wykształcenia mieszkaniec slumsów mógł mieć tak wszechstronną wiedzę.
"Slumdog. Milioner z ulicy" - Polsat, godz. 22:10

Franek "Franczesko" Szpak, Zenobiusz "Fikoł" Kozioł i Tomek "Szyja" Zarówny razem pracują w śląskiej fabryce samochodów, razem spędzają wolny czas i razem zostają zwolnieni. Posiadacz najwyższej odprawy, Franek, zaprasza kolegów na szalony weekend w Warszawie. Gdy bez grosza wracają ze stolicy wypożyczonym autem z niemiecką rejestracją, po drodze kończy im się paliwo. Komendant Grygalewicz bierze ich za wyczekiwanych inwestorów z Niemiec. Rozpoczyna to lawinę zdarzeń, która wstrząsa kompanami i społecznością malowniczego Zarzecza.
'Wkręceni" - TVN, godz. 22:30

Linda Sinclair jest nauczycielką w szkole średniej w Kingston w Pensylwanii. Wiedzie spokojne życie starej panny, nie myśląc o stałym związku. Radość czerpie z pracy, której poświęca się bez reszty. Wszystko się zmienia, gdy do miasta powraca jej były uczeń Jason Sherwood, któremu nie udało się wystawić debiutanckiej sztuki. Ojciec namawia go, by podjął studia prawnicze. Linda nie może znieść myśli, że ulubieniec zrezygnuje z marzeń. Postanawia mu pomóc. Sprawy się komplikują, gdy słabość kobiety do młodego człowieka przeradza się w romans.
"Nauczycielka angielskiego" - TVP2, godz. 22:45

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 17.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×