Program telewizyjny na czwartek, 18.03.2021. Co obejrzeć w czwartek, 18 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 18 marca 2021 roku. Dzisiaj w TV czekają na was świetne filmy, seriale oraz programy rozrywkowe. Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 18.03.2021.

Multimedia

Program telewizyjny na czwartek, 18.03.2021. Co obejrzeć 18 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Marisa Ventura po rozwodzie samotnie wychowuje syna, zarabiając na życie jako pokojówka luksusowego hotelu Beresford na Manhattanie. Podczas sprzątania apartamentu Caroline Lane, damy z wyższych sfer, Marisa mierzy dla zabawy jej suknię. Wygląda w niej przepięknie i tak odmieniona natyka się na innego hotelowego gościa. Jest nim kandydat do senatu, wschodząca gwiazda polityki, prawnik Chris Marshall. Po wspólnym spacerze, a potem kolacji, podczas której obie strony wielce przypadły sobie do gustu, Marisa nie potrafi sprostować pomyłki.
"Pokojówka na Manhattanie" - TV Puls, godz. 20:00

Laure Baer jest absolwentką Sorbony. Uzyskała dyplom z literatury, ale karierę zawodową wiąże ze służbą w marynarce wojennej. Subtelna intelektualistka zamienia bibliotekę na plac ćwiczebny. Trafia pod rozkazy surowego dowódcy, Rivière'a. Okaże się, czy ambitna dziewczyna i stary żołnierz potrafią się porozumieć.
"Niezłomne serce" - Ale kino+, godz. 20:10

Earl Stone jest samotnym mężczyzną po osiemdziesiątce, który nie ma grosza przy duszy i stoi w obliczu bankructwa swojej firmy. Niespodziewanie otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie prowadzenia samochodu. Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach meksykańskiego kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Świetnie radzi sobie w nowej roli i przewozi coraz większe ładunki. Mężczyzną zaczyna się interesować znany z determinacji agent Colin Bates.
"Przemytnik" - HBO 2, godz. 21:00

Jaś Fasola wygrywa główną nagrodę na loterii parafialnej - tygodniowe wakacje w Cannes i kamerę wideo. Pełen entuzjazmu wyrusza w podróż życia, ale szybko pojawiają się kłopoty. Gubi pieniądze, dokumenty i bilety, co sprawia, że droga na południe Francji zamienia się w pasmo przygód. Trafia m.in. na plan reklamy jogurtu, przygarnia 10-letniego Rosjanina, podróżuje autostopem z początkującą aktorką Sabine, aż wreszcie dociera do Cannes na początek festiwalu. Dostaje się na galę tylnym wejściem i prezentuje własny film - nagranie wideo.
"Wakacje Jasia Fasoli" - TVN 7, godz. 21:40

Zdradzone przez partnerów Kalina i "Fretka" zakładają nietypową firmę, która oferuje kobietom usługi w zakresie testowania wierności mężczyzn. Któregoś dnia bohaterki dostają zlecenie od Beaty, która podejrzewa męża, Macieja, o zdradę i chce poznać prawdę. Niestety, sprawy się komplikują, gdy Kalina zakochuje się w Maćku.
"Porady na zdrady" - TVN, godz. 22:30

Sandy jest rozwódką, którą mąż zostawił dla młodszej kobiety. Bohaterka robi wszystko, żeby udowodnić, że jest lepszą matką dla dzieci niż ich macocha. Tymczasem stosunki Jesse i jej siostry z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców sprawia, że ich życie wywraca się do góry nogami. Z kolei Miranda, gwiazda telewizyjna, podporządkowała wszystko karierze. Niespodziewanie odwiedza ją córka, Kristin, którą jako nastolatka oddała do adopcji. Bradley po stracie żony uczy się, jak być samotnym rodzicem dwóch córek.
"Dzień Matki" - Polsat, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 18.03.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×