Program telewizyjny na czwartek, 2 sierpnia 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w tv w czwartek 2.08.2018? Przed nami plażowy klasyk w nowej wersji i narkotyki pod okiem Zimińskiej z "Na Wspólnej". Oprócz tego "Przypadkowy mąż" i "Świadek". Sprawdź nasz program telewizyjny na czwartek, 2 sierpnia 2018!

Multimedia

Program tv na czwartek, 2 sierpnia 2018 r.:

Młoda wdowa Rachel wraz ze swym 8-letnim synem, Samuelem, są amiszami. Podczas pobytu w Filadelfii chłopiec staje się przypadkowym świadkiem morderstwa w dworcowej toalecie. Policjant John Book otrzymuje polecenie przesłuchania i ochrony nieletniego świadka. Wkrótce śledztwo ujawnia związek szefów policji z popełnioną zbrodnią. Policjant zaczyna obawiać się o życie chłopca i jego matki. Jedynym ratunkiem dla nich jest ucieczka i schronienie się przed prześladowcami w społeczności amiszów.
"Świadek" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Nowy Jork. Doktor Emma Lloyd prowadzi popularny program radiowy, w którym udziela słuchaczom porad sercowych. Prywatnie sposobi się do ślubu ze statecznym i dobrze sytuowanym Richardem. Jej życie staje na głowie z powodu Patricka Sullivana, mężczyzny, który został porzucony przez ukochaną za sprawą programu Emmy. Patrick pragnie zemsty. Z pomocą nastoletniego hakera włamuje się do urzędowych danych Emmy i zmienia jej status cywilny. Od tej pory kobieta, wedle wszelkich dokumentów, jest jego żoną.
"Przypadkowy mąż" - TVN7, godz. 20:00

Mitch Buchannon prowadzi zespół ratowników w słonecznej Kalifornii. Pewnego dnia do ekipy dołącza świetny pływak Matt Brody. Obydwaj mężczyźni mają silne osobowości, co utrudnia im wspólną pracę. Szybko muszą zjednoczyć siły przeciwko bezlitosnej bizneswoman, której plany zagrażają przyszłości zatoki.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Baywatch. Słoneczny patrol" - HBO, godz. 20:10

Robert bardzo się denerwuje - dziś rozprawa w sądzie, która może zdecydować, czy będzie miał kontakt z synem. Niespodziewanie w sądzie zjawia się Olga. Była żona - wspólnie z siostrą - kłamliwie oskarżają Tadeusiaka! Czy Robert straci prawa do Stasia?! Marek wybiera się na pogrzeb Natalii - ale nie ma z kim zostawić dziecka. Prosi o pomoc Gosię… Tymczasem Danka widzi, jak jeden z jej uczniów traci przytomność. Zimińska podejrzewa, że w szkole pojawiły się narkotyki! Czytaj więcej...
"Na Wspólnej" odcinek 2724. - TVN, godz. 20:15

Eloise, córka sławnego niegdyś muszkietera d'Artagnana, jest wychowywana przez zakonnice w jednym z klasztorów na południu Francji. Pewnego dnia do zgromadzenia trafia zbiegły niewolnik, a za nim jego prześladowcy - ludzie księcia Crassac i jego przyjaciółki. Eloise jest świadkiem śmierci matki przełożonej, zamordowanej przez napastników. Wzburzona dziewczyna postanawia pomścić zakonnicę. Jest przekonana, że zabójstwo może być częścią spisku przeciwko czekającemu na koronację królowi Ludwikowi XIV.
"Córka d'Artagnana" - TVp2, godz. 20:45

Korpulentny i nieśmiały profesor Sherman Klump spotkał prawdziwą miłość i postanowił się ożenić. Jego wybranką jest Denise Gaines, koleżanka z pracy. Miłą i spokojną atmosferę przerywa niespodziewany powrót alter ego profesora - Buddy'ego Love'a. Zdesperowany wykładowca postanawia raz na zawsze rozprawić się ze złą stroną swojej osobowości. Wykorzystując badania nad DNA przyszłej żony, ma zamiar wyeliminować kod genetyczny Buddy'ego ze swojego organizmu. Ten nie daje za wygraną.
"Gruby i chudszy II: Rodzina Klumpów" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Najlepsze seriale młodzieżowe

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 2.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×