Program telewizyjny na czwartek, 21.06.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na czwartek - co obejrzeć 21.06 w telewizji? Przed nami 2017. odcinek "Na Wspólnej", polski dramat wojenny oraz film, który jest reżyserskim debiutem Drew Barrymore. Sprawdź nasz program tv na czwartek i bądź na bieżąco!

Multimedia

Program telewizyjny na czwartek, 21 czerwca 2018 r.:

Lekarz Jerry Peyser, ceniący spokojne rodzinne życie, wydaje córkę za mąż. Ma poznać rodziców przyszłego męża Melissy. Przeraża go wiadomość, że ojciec Marka jest oficerem operacyjnym CIA. Ekscentryczny Steve Tobias, mimo niemłodego wieku, ściga handlarzy bronią, porywaczy samolotów i szefów karteli narkotykowych, zakłócając przygotowania do wesela. W dodatku wciąga do akcji Jerry'ego. Doktor bierze udział w międzynarodowej aferze związanej z przemytem broni. Musi stawić czoła psychopacie, królowi czarnego rynku.
"Teściowie" - TV Puls, godz. 20:00

Siedemnastoletnia Bliss dorasta w prowincjonalnym miasteczku w Teksasie. Razem z przyjaciółką, Pash, pracują po szkole w barze z fast foodem, marząc o wyjeździe do wielkiego miasta. Matka dziewczyny, Brooke, była królowa piękności, chce, by Bliss poszła w jej ślady. Bliss przypadkiem odkrywa wyścigi roller derby. Brutalny sport przypada jej do gustu. Dziewczyna rozpoczyna treningi z lokalną drużyną. Wkrótce okazuje się, że doskonale radzi sobie na wrotkach.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Dziewczyna z marzeniami" - TVN7, godz. 20:00

Matylda jest artystką, która ceni sobie niezależność. Ponieważ w jej świecie nie ma miejsca na stałego partnera, postanawia znaleźć mężczyznę, który byłby tylko dawcą nasienia. Formułuje wymagania względem ewentualnego kandydata i zamieszcza ogłoszenie w gazecie. Odpowiada na nie Bartek, szef kuchni w eleganckiej restauracji, w wolnym czasie piszący książkę kucharską. Choć robi on na kobietach piorunujące wrażenie, jest nieśmiałym romantykiem, szukającym miłości na całe życie.
"Rozmowy nocą" - Polsat, godz. 20:05

Robert przychodzi do byłej żony - drzwi otwiera mu jej siostra. Nina nie wpuszcza Tadeusiaka do domu i oświadcza mu, że zrobi wszystko, żeby Staś był przy mamie! Weronika radzi ukochanemu, żeby zaczął walczyć o syna w sądzie. Ignaś jest przeszczęśliwy - rano zastaje rodziców razem w łóżku! Michał namawia Kingę, żeby walczyła o swoje dobre imię. Brzozowska zjawia się w firmie i - mimo protestów Romy - żąda rozmowy ze wspólnikiem...
"Na Wspólnej" odcinek 2700. - TVN, godz. 20:15

Roma knuje przecikwo Kindze! Natasza zdobędzie Michela? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Młoda lekarka, Elizabeth, po 24 godzinach pracy w szpitalu wybiera się na randkę, na którą umówiła ją siostra. Niestety, nie dociera na miejsce. Zostaje ranna w wypadku i zapada w śpiączkę. Duch kobiety wędruje do jej mieszkania, które, jak się okazuje, jest już zajęte. Zajmuje je David, mający nadzieję, że przeprowadzka pomoże mu uporać się z cierpieniem po stracie żony. Niebawem mężczyzna i duch Elizabeth dochodzą do wniosku, że są dla siebie stworzeni. Tymczasem siostra lekarki rozważa odłączenie jej od aparatury podtrzymującej życie.
"Jak w niebie" - TVN Fabuła, godz. 21:00

Kapral Wydra to pozbawiony lęku człowiek, który bez wahania wykonuje wyroki śmierci na zdrajcach i kolaborantach. Stacjonuje wraz z kolegami z oddziału partyzanckiego w lesie. Sanitariuszką i kucharką partyzantów jest ładna i skromna dziewczyna - Pestka. Wydra otrzymuje kolejny rozkaz. Ma rozstrzelać kolaboranta - polskiego młynarza Kondolewicza, który mieszka z żoną w pobliskim miasteczku. Zadanie jest trudniejsze niż poprzednie wyroki, ponieważ Kondolewicz jest szkolnym kolegą Wydry.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Obława" - TVP Kultura, godz. 22:50

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź program tv na czwartek, 21.06.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×