Program telewizyjny na czwartek, 22.08.2019. Co obejrzeć 22 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 22.08.2019? W programie TV na czwartek m.in. "Słaba płeć?", "To tylko seks", "U Pana Boga za miedzą", "Szefowie wrogowie", "Uciekający pociąg" i "Mój chłopak się żeni". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 22 sierpnia 2019!

Multimedia

Program tv na czwartek, 22.08.2019 r.:

Zośka Suczyńska jest piękna, młoda i wykształcona. Dobrze ubrana, jeżdżąca luksusowym samochodem i bezwzględna wobec facetów – twarda babka, która wyznacza zasady. Pojęcie kredyt wydaje się jej być obce – w końcu tak ciężko pracuje, że może pozwolić sobie na zakup apartamentu w Wilanowie: ponad 300 metrów kwadratowych i taras z… widokiem na bagna!
"Słaba płeć?" - Polsat, godz. 20:05

Niezależny kurier, zajmujący się przewożeniem ważnych, nie zawsze legalnych przesyłek, otrzymuje zlecenie dostarczenia teczki cieszącemu się złą sławą płatnemu zabójcy. Gangsterzy, policja i FBI chcą przejąć zawartość przesyłki. Kurier staje się celem obławy.
"Kurier" - Ale kino+, godz. 20:10

Julianne Potter i Michael O'Neal przyjaźnią się od czasów szkoły średniej. Obiecali sobie kiedyś, że się pobiorą, jeśli żadne z nich nie znajdzie sobie innego partnera do ukończenia 28. roku życia. Ta data właśnie się zbliża. Nieoczekiwanie Michael dzwoni do Julianne z informacją, że za cztery dni bierze ślub i to z nie byle kim: z piękną Kimmy Wallace, dziewczyną z bardzo bogatej rodziny. Julianne jest zszokowana nowiną, nagle odkrywa, że zawsze zależało jej na Michaelu. Postanawia zrobić wszystko, by nie dopuścić do jego ślubu.
"Mój chłopak się żeni" - Polsat Film, godz. 21:00

W więzieniu o surowym reżimie, na Alasce, sadystyczny dyrektor Ranken próbuje zlikwidować więźnia Manny'ego, który jest recydywistą. Ten ucieka z młodszym więźniem Buckiem. Obaj po długiej wędrówce w mrozie i zawiei docierają do stacji kolejowej. Wskakują do pociągu towarowego, terroryzując kolejarzy, przejmują nad nim kontrolę. Wkrótce Buck odkrywa przerażającą prawdę. Rozpędzony w śnieżnej bieli skład, do którego doczepiono cztery lokomotywy, ma uszkodzone hamulce.
"Uciekający pociąg" - TV4, godz. 21:40

W Królowym Moście czas biegnie wolniej. Wyznaczają go pory roku i kolejne święta. Czasami tylko naturalny rytm, nad którym czuwa ksiądz proboszcz, zaburzają niespodziewane wypadki. Tym razem do Królowego Mostu wraca Staś Niemotko po dwudziestu latach spędzonych na emigracji, na komendzie policji pojawia się przysłana z komendy głównej doświadczona policjantka Marina, a burmistrz i lokalny biznesmen przygotowują się do kolejnych wyborów. Jednak tym razem nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.
"U Pana Boga za miedzą" - TVP2, godz. 22:15

Jamie to młoda, żyjąca pełnią życia specjalistka od spraw rekrutacji. Dzięki pracy poznaje Dylana, dyrektora artystycznego z Los Angeles, i namawia go na przeprowadzkę do Nowego Jorku, gdzie mieszka. Przy okazji oboje odkrywają, że dogadują się. Szybko się zaprzyjaźniają i, jako wrogowie romantycznej miłości, postanawiają spróbować związku bez zobowiązań. Sytuacja się komplikuje, gdy uświadamiają sobie, że ich wzajemne relacje są bardziej romantyczne, niż im się wydawało.
"To tylko seks" - Polsat, godz. 22:15

Trójka zdesperowanych pracowników łączy siły, aby raz na zawsze pozbyć się znienawidzonych szefów. Nick, Kurt i Dale nie znoszą swojej pracy i są przekonani, że jedynym sposobem na uczynienie życia mniej uciążliwym jest zlikwidowanie wrednych przełożonych. W czasie wspólnego, suto zakrapianego alkoholem wieczoru opracowują, z pomocą znajomego ekskomandosa, plan zbrodni doskonałej.
"Szefowie wrogowie" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 22.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×