Program telewizyjny na czwartek, 24.05.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 24.05.2018? W programie TV na dziś m.in. "Córka prezydenta", "Jeszcze raz", "Miłość w Seattle", "Wyjdź za mnie" oraz "Boski Żigolo w Europie". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 24 maja 2018!

Multimedia

Program telewizyjny na czwartek, 24 maja 2018 r.:

Trudno znaleźć prawdziwą miłość, gdy każdy potencjalny partner już na wstępie poddawany jest rewizji osobistej. Sfrustrowana córka prezydenta Stanów Zjednoczonych postanawia położyć temu kres i wziąć sprawy w swoje ręce. Osiemnastoletnia Anna Foster ma już serdecznie dość nieustannej kontroli i towarzystwa tajnych agentów. Marzy o tym, by choć jeden wieczór spędzić incognito. Okazja nadarza się wkrótce, bowiem prezydent z rodziną jedzie w podróż do Europy. Ojciec obiecuje, że po przybyciu na miejsce Anna otrzyma upragnioną namiastkę wolności. Niestety w ostatniej chwili zmienia zdanie, ale tym razem córka nie zamierza się podporządkować. Razem z przypadkowo poznanym młodym mężczyzną rusza na podbój Europy.
"Córka prezydenta" - TVN7, godz. 20:00

Gwiazda komedii Rob Schneider powraca jako Deuce Bigalow - ulubieniec pań, boski żigolo. Po serii życiowych niepowodzeń Deuce Bigalow jedzie do kolegi, który mieszka w Amsterdamie. Na miejscu ma zamiar doskonalić swoje umiejętności żigolaka. Wkrótce odkrywa istnienie elitarnej, tajnej organizacji zrzeszającej męskie prostytutki, w rankingu której znajduje się na szarym końcu. Najlepsi uczniowie holenderskiej szkoły nie mogą jednak spać spokojnie, bowiem na ich życie czyha okrutny seryjny morderca. Na skutek niefortunnego zbiegu okoliczności policja zaczyna podejrzewać, że jest nim kolega Deuce'a. Bigalow rozpoczyna prywatne śledztwo, by oczyścić przyjaciela z zarzutów.
"Boski żigolo w Europie" - TV Puls, godz. 20:00

Doktor Martin Harris budzi się w szpitalu w Berlinie. Okazuje się, że uczestniczył w wypadku samochodowym. Mężczyzna miał wziąć udział w konferencji biotechnologów, na którą przyjechał z żoną. Niestety, odkrywa, że partnerka go nie poznaje, a jego tożsamość przejął ktoś inny. Martin nie ma dokumentów i nikt nie wierzy w jego wersję zdarzeń. Co gorsza, orientuje się, że pewien zamachowiec poluje na niego. Niespodziewanie tajemnicza kobieta oferuje Martinowi pomoc.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Tożsamość" - TVN Fabuła, godz. 21:00

Dwanaście osób wciąż stara się odnaleźć drugą połówkę. Uczestnicy mają rozmaite zawody, zainteresowania i przede wszystkim odmienny bagaż życiowych doświadczeń, ale łączy ich marzenie o miłości. Na kilka tygodni wprowadzą się do luksusowej rezydencji nad brzegiem morza. Uczestnicy wchodzą do domu z nadzieją, że spotkają kogoś wyjątkowego, założą z nim rodzinę i spędzą razem resztę życia. W finale każdego odcinka mają szansę oświadczyć się wybranej osobie. Jeśli oświadczyny zostaną przyjęte, rozpoczną się przygotowania do ślubu.
"Wyjdź za mnie" - Polsat, godz. 22:30

Anna jest atrakcyjną czterdziestoletnią rozwódką. Mimo, że ma za sobą kilka nieudanych związków, nadal wierzy w wielką miłość. Wychowuje samotnie dorastającą córkę Kasię, która pod względem charakteru zupełnie nie przypomina przebojowej i pewnej siebie matki. Dziewczyna stroni od męskiego towarzystwa, a od imprez woli praktykę jogi. Kobiety planują wspólne wakacje nad morzem, ale los sprawia, że nad Bałtyk trafia tylko Kasia. Tam, na obozie surfingowym spotyka zadufanego w sobie Pawła, którego sposób bycia niezwykle ją irytuje. Anna tymczasem spędza urlop w Tatrach, gdzie do pracy ratownika górskiego przysposabia się Michał, poukładany i zasadniczy prawnik.
"Jeszcze raz" - TVN, godz. 22:30

Burke, po tragicznej śmierci żony, postanawia napisać książkę o radzeniu sobie ze stratą bliskiej osoby. Poradnik, który traktował jak rodzaj autoterapii, niespodziewanie staje się bestsellerem. W krótkim czasie mężczyzna staje się rozchwytywanym specjalistą. Zawodowe obowiązki sprawiają, że trafia do Seattle. Tam pierwszy raz od czasu tragedii konfrontuje się z przeszłością spotykając się z teściem. W hotelu, w którym prowadzi seminarium, Burke poznaje Eloise, dostarczycielkę kwiatów, która niedawno rozstała się z chłopakiem i zamierza skupić się na prowadzeniu kwiaciarni. Burke'owi z trudem udaje się zaprosić ją na kolację. Zdawałoby się, że może to być początek wspaniałej miłości. Jednak, żeby tak się stało, oboje muszą uporać się z przeszłością...
PRZECZYTAJ RECENZJE FILMU
"Miłość w Seattle" - Polsat, godz. 23:40

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 24.05.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×